BATHROOM LOVE

Seda postitust olen tükk aega edasi lükanud. Osalt seetõttu, et vannituba oli ruum, mis valmis meil viimasena, teisalt aga tundsime vaja...Seda postitust olen tükk aega edasi lükanud. Osalt seetõttu, et vannituba oli ruum, mis valmis meil viimasena, teisalt aga tundsime vajadust viimast ruumi hoida veel veidikest aega saladusloori all ;). Usinamad jälgijad on kindlasti juba Instagramis mõningaid pilte näinud, täna räägin kõigest Teile lähemalt.


Vannitoa kujundamisel oli meil esialgne mõte, et kasutame põrandal kuusnurkset plaati. Meil olid juba enne ehitama asumist olemas Menu kuusnurksed küünlajalad ja enamik meie ideedest tiirlesid selle motiivi ümber. Küll aga lõpuks astusime sellest veidi kõrvale ning kasutasime kujundit enamasti varjatult. Vannitoa seina sai pandud seesama valge plaat, mis köögis. Valamukapi värvisime köögi kapiga ühte värvi ning ise tehtud tammepuidust rätikunagid klapivad esiku omadega. Kõik see selleks, et saavutada veidi harmooniat erinevate tubade vahel.Hjälmaren wc-paberihoidja on soetatud Ikeast, samuti Ljusnan korvid valamu äärel, mis mahutavad kenasti vatitikud ja vatitupsud. Ljusnan korvide järele ei pea ilmtingimata Ikeasse minema, sest olen samasuguseid näinud veel Tigeris ja Zaras Home's. 

Valamukapiga oli meil esialgu idee see ära jätta ning teha hoopis eraldiseisev tammepuidust suur kraanikauss, mille all ühes tükis riiul rätikutele. Sobiva materjali hankimisega tekkis meil aga raskusi ja kuna aeg jooksis peale, otsustasime läheneda asjale teisiti.. osta valmis valamu poest. Hinnad on muidugi korralikel isenditel üüratud, me aga püüdsime leida võimalikult rahakotisõbralikku varianti. Käisime Vannitoapoes vaatamas erinevaid, mis meile väga meeldisid, kuid lõpuks pidime siiski loobuma, sest valamu kinnituskohad ei sobinud meie seina sisse tekitatud kinnitusalaga (kipsist seinte suur miinus). Järgmine kord oleme targemad ja uurime standardsed mõõdud kinnituskohtadele enne ehitama asumist igaks juhuks järgi (sest kogemus näitab, et esialgsed ideed muutuvad). Valamukapi leidsime lõpuks valamukapi koos valamuga hoopis K-Rautast. Värv muidugi oli vale, kapinupud ka valed, aga kapi kuju, kinnitusvõimalused ja suurus ok. Ja kuna tavapäraste logisevate sahtlite asemel olid hoopis mdf-ist kapiuksed (mitte saepurust sahtlid), siis meile sobis väga hästi. Värvi saab ju muuta ja kapinuppe ka! Kapinupud soetasin kapinupud.ee lehelt, need on Rootsi brändi Beslag Design toodang, küllaltki kvaliteetsed ja mis oluline, metallist. 

Hetkel otsest vajadust selleks ei ole, kuid praeguse minimalistliku vannitoa lahenduse juures saame veel jooksvalt ruumi täiendada (riiulid, aksessuaarid, dušikardin vmt).


JÄLGI MINU TEGEMISI KA JÄRGMISTES KANALITES:

4 kommentaari

 1. Väga kena vannituba :)

  Uuriksin, et kus kohast pärineb see lahe vaip?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. H&M-st. See on suhteliselt uus, peaks neil veel praegugi müügil olema. Neid on kahes suuruses, üks on päris väike ja teine nii suur nagu meil ;)

   Kustuta
 2. Tere

  Kapi värvitoon on tuus. Saaksid äkki värvikoodi öelda? :)

  VastaKustuta