HELLO DANIEL!

WATCH IT! CLASSIC NEVER GOES OUT OF STYLE... Heihei, on jälle reede! Kui millestki ikka kaua unistada, siis unistused lõpuks läheva...WATCH IT! CLASSIC NEVER GOES OUT OF STYLE...

Heihei, on jälle reede! Kui millestki ikka kaua unistada, siis unistused lõpuks lähevad täide ka. Mäletate, rääkisin, et teen endale liste ja kollaaže unistustest, mis võiks täituda?! Täna täitus üks neist, milleks oli klassikaline üleni must käekell. See on just selline mugav ja piisavalt tagasihoidlik, mida on hea kanda igapäevaselt koolis, tööl või kombineerida veidi pidulikuma outfitiga. Muidugi ei kukkunud see mulle niisama sülle, sest käekella soetamiseks pidin enne kõvasti tööd tegema, kuid sellegipoolest! Dreams don't work unless you do ;) Otsisin üles ka sooduskoodi Instagramist, et ei peaks täishinda maksma. Sooduskoodi leiab nii, et paned IG otsingusse "dwclassicblack" ja kuna hetkel on käimas sellele kellale suur kampaania erinevate blogijatega (Kenzas, Wendys Lookbook jnejne), leiab postitatud kella piltide alt ka DW sooduskoodi -15% allahindlusele. 

Teised käekellad, mis mulle väga-väga meeldisid:
Cluse - La Roche Full Black Barble, Minuit Full Black
Triwa - TRIWA X STAMPD
Jord - Frankie Ebony & Gold
Larsson & Jennings - Lugano 40mm

Püsige lainel, sest varsti jagan kauaoodatud pilte ka vannitoast ;)


5 kommentaari

 1. Vastused
  1. Oh, kui kiire Sa oled! Uskumatu naine!

   Aga aitäh! Olen valikuga ise ka väga rahul ;)

   Kustuta
 2. See mille sa valisid meeldib mulle kõige rohkem:)

  VastaKustuta
 3. Esimese pildi peal on sul endast kaks fotot, millel sa ise peal oled. Fotode ümber on valged ääred ja all tekst. Kuidas sa need valged ääred ja teksti sinna said? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Need fotod on prinditud Ülemiste keskuses olevast foto automaadist. Tekst tuli automaatselt, sest printimiseks kasutasin Instagrami fotosid. Ma firma nime täpselt ei mäleta, aga minu meelest peaks samasugune fotoputka olema ka Solarise keskuses.

   Kustuta