HELLO OCTOBER

A GIRL CAN DREAM... Heihei! Ilusat pühapäeva jätku! Kuna kollaažid on endiselt midagi sellist, mis inspireerivad nii mind kui ka Te...


A GIRL CAN DREAM...

Heihei! Ilusat pühapäeva jätku! Kuna kollaažid on endiselt midagi sellist, mis inspireerivad nii mind kui ka Teid, siis mõtlesin nüüd taaskord siia midagi sarnast tuua. 

Soojad kampsunid-kudumid ja sossu olemine on praegu esikohal. Kapis on kampsunite defitsiit ja pean selle pilguga poodides rohkem ringi vaatama. Heledad värvid, palmikud ja paksu lõngaga kudumid meeldivad väga.

Kui keegi soovib oma koju natuke trendide näol värskust tuua, siis heleroosa on siin märksõnaks! Padjapüürid, küünlad, lilled, vaasid, päevatekid, raamatud jnejne.. 👌🏻  Ei pea sellega üldse mitte liialdama. Väike detail ja sellest piisab. 

Koolis käies mõtlen üha enam sülearvuti soetamise peale ja nüüd, kui M sülearvuti ka katki läks, siis tundub, et see teekond tulebki ette võtta. Kindlasti soovin midagi võimsamat, sest plaan on hakata ka sülearvutiga tööd tegema. Kas oskate midagi soovitada? 

Mul on üks käekell. Kuldne, kivikestega ja üsna massiivne ja sellel sai nüüd patarei tühjaks. Harjumusest vaatan koguaeg vasakule käele... Muidugi on lihtne minna ja lasta välja vahetada, aga kuna kannaksin täna pigem midagi tagasihoidlikumat (ntks üleni musta, minimalistlikku), siis on selle kiire asjaga aega küll! Silma on jäänud mitmete brändide mudelid. 

Taaskord uue parfüümi otsinguil. Olen viimaste aastate jooksul ise nii palju muutunud, et olemasolevad parfüümid pigem ahistavad kui annavad enesekindlust. Otsin midagi uut, moodsat ja revolutsioonilist. Byredo (2006. aastal asutatud parfüümibränd) parfüümid tunduvad minu jaoks olevat just midagi sellist. Hind on muidugi krõbedavõitu ning seepärast selle "õige" leidmisega väga ei kiirusta..

Mingitmoodi emainstinkt on võtnud võimust ja mul on enneolematu suur soov võtta koer. Seda juba mitu aastat. Ja võtaks küll, kui vaid oleks meie kodus tema jaoks ruumi ja meie elutempo juures ka tema jaoks aega... 🐶

1 kommentaari

  1. Härlig inspo:) hösten här i GBG har vart UNDERBART och solig so far.

    Idag har jag billiga inredningsbutiker tips på bloggen!

    Ha en solig vecka :)

    LOVE Maria

    VastaKustuta