LIPSTICKS

Enamik, kes mind teavad, väidaksid, et ma ei kasuta huulepulka. Tegelikult kasutan küll, aga seda näevad enamasti ainult need, kellega ...


Enamik, kes mind teavad, väidaksid, et ma ei kasuta huulepulka. Tegelikult kasutan küll, aga seda näevad enamasti ainult need, kellega kohtun hommikuti. Päeva jooksul huulevärvi värskendada tundub enamjaolt minu jaoks jube tüütu ja kipub meelest minema. Kas kellelgi on veel nii?

Sobiva huulepulga leidmine minu jaoks on olnud õuduste unenägu. Ajapikku olen leidnud, et kõige paremini sobivad mulle kerge pruunika alatooniga huulevärvid. Ja minu huultel näevad need endiselt üsna roosad välja. Olles nüüd viimase aasta jooksul soetanud endale mitmeid ja saanud hulganisti ka kingituseks, on mul välja kujunenud mõned lemmikud ja mõtlesin Teile neid jagada.


Kuna eelistan pigem loomulikku (mitte kirevat) tulemust, siis on enamik minu huulepulkadest võrdlemisi heledad ja võrdlemisi üksteisele sarnased (vähemalt huultele kandes). Punast või erkroosat kannan ainult siis, kui tahan kedagi hirmutada.. (hehe) need on minu huultele kandes kui võõrkeha ja ei sobi üldse!

Millist neist kõigist parasjagu eelistan, sõltub täiesti ülejäänud meigist. RIMMEL LASTIN FINISH BY KATE kasutan üsna tihti, toon on neutraalne ja sobib enam-vähem kõigega. Niisutab ja jätab ka sellise loomuliku tulemuse. Photopointi e-poest sain selle 3€-ga.  See huulepulk lõhnab nagu barbarissi komm! Selle kõrvale tooksin võrdluseks veidi soojema tooniga NYX CHUNKY DUNK CDHL11, mis ühtlasi ka sätendab. Seda on veidi mugavam peale kanda, sest huulepulk meenutab suurt paksu pliiatsit.

L'OREAL'i COLOUR RICHE EXTRAORDINAIRE on imepehme aplikaatoriga ja sulav nagu või, aga kahjuks kaob minu huultelt ka üsna ruttu. Siiski selle kasutamisel jäävad huuled niisutatud ja pehmed ning kasutan seda hea meelega.

Kui tahan huultele natuke rohkem sügavust/tumedust), sirutan käe NYX MATTE LIPSTICK MLS21 BUTTER järele. See on selline loomulik pruunika alatooniga huulepulk, mis ei jää ka liiga silmatorkav.

Veel matim ja külmema alatooniga, mis kindlasti rohkem pilke püüab, on hiljuti soetatud NYX LINGERIE LIPLI09 CORSET. Kuivab kergelt tumedamaks kui ta pakendis on ja püsib väga-VÄGA kaua huultel. Selle mahavõtmiseks tuleb huuli veidi meigieemaldajas leotada. Kui kannan sellele peale veel midagi kerge läikega, meeldib mulle see konkreetne toon minu huultel isegi rohkem.

Kaks lemmikut kõige tagasihoidlikuma (loe: huuled näevad terved ja niisutatud välja) tulemuse saavutamiseks on LUMENE ARCTIC GLOW huuleläige ja JANE IREDALE LIP STAIN. Nad ei ole nii tugeva pigmendiga, tänu millele võib neid huultele kanda ka siis, kui lähen ntks parki jalutama või sportima. Mulle meeldib, kui kannan neid lihtsalt oma kahvatute huultele, misjärel nad mõnusalt "tervisest pakatavaks" muutuvad (võltsi efekti jätmata). Jane Iredale oma on isegi selline, mida kiht-kihilt peale võib kanda ja värv muutub aina intensiivsemaks (reageerib soojusele). Nii võib saavutada ka päris fuksiaroosa tulemuse, kuid endiselt on oma huuletoon alt läbi kumamas.

Milliseid huulevärve Teie eelistate kanda? Kas mõni minu lemmikutest on ka Teie lemmik?

2 kommentaari

  1. Ma ei ole ka ise suurem huulepulga kandja, aga need on täpselt minu masti toonid!

    VastaKustuta
  2. Kuidas NYX lingerie ja liquid suede erinevad püsivuselt? St. kas üks püsib teisest paremini või pole vahet?

    VastaKustuta