NYX OPENING PARTY @ TALLINN

Heihei! Istun siin oma isa kingitud arvutitoolis, joon kummeliteed ja sirvin uudiseid. Laupäevahommikud on nii mõnusad...

Heihei! Istun siin oma isa kingitud arvutitoolis, joon kummeliteed ja sirvin uudiseid. Laupäevahommikud on nii mõnusad, eriti kui seljataga on mitu magamata ööd ja niivõrd toimekas nädal. Lisaks kooli- ja töökohustustele üritan vahepeal leida ka aega sõprade jaoks ja kuna meid oli kutsutud Nyx Professional Makeup'i avapeole Viru Keskuses, kasutasime võimalust kohtumiseks. Nii tore õhtu oli!!! Mul oli ka võimalus külastada Nyx'i shop in shop'i Kaubamajas ja kuigi ma olen neilt kingituseks juba mitmeid tooteid saanud, siis seda, mida salamisi hing soovib (või mida tegelikult vaja on), kingikotist ei leidnud. Nii tegingi oma esimese ostu Nyx'i butiigist.


Minu ostukorvi sattusid Ombre põsepuna toonis Mauve Me, Lip Lingerie matt vedel huulepulk toonis 09 Corset ja Wonder Pencil silma-huulepliiats toonis WP01 Light.

Nyx'i avapidu ei ole eilsega veel kindlasti läbi. Pood avatakse ju Tallinna Kaubamajas tegelikult alles täna ja sellega seoses toimub palju põnevat nii Viru Keskuses kui ka Kaubamajas kõigile huvilistele. 

  • Esimesele 100-le ostjale tasuta huulepulgakotike koos väikese üllatusega
  • Enam kui 60€ ostuga kaasa tasuta meigikohver. 
  • Lisaks, Viru Keskusest, Ilustuudiost leiate 2 andekat jumestajat, kes üllatavad oma imeliste oskustega - @maretubaleht  & @getterjaaniofficial
  • Kella 12-st 16-ni on Nyx'ist samal päeval ostu sooritanutele võimalik saada ka tasuta jumestus (elava järjekorra alusel)
  • ...ja palju muud põnevat!
Nii et kui Teil täna midagi teha pole ja Tallinna Kaubamajja pole pikk maa, siis üks idee oma aja sisustamiseks on siin Teile kohe olemas. 

0 kommentaari