TASTES LIKE APPLE PIE

Sain tädi ja onu käest kotitäis magusaid koduõunu. Ma ei armasta õunu eriti niisama süüa, seega hakkisin need kõik väikesteks tükkideks...

Sain tädi ja onu käest kotitäis magusaid koduõunu. Ma ei armasta õunu eriti niisama süüa, seega hakkisin need kõik väikesteks tükkideks ja panin sügavkülma hoiule seniks, kuni tekib tahtmine midagi kiirelt valmistada. Mõtlesin täna, et teeks sellist lihtsat õunamagustoitu. Maitseb täpselt nagu õunakook, aga pärast söömist ei teki süümepiinu. NII HEA! Viskasin külmutatud õunatükid pannile, praadisin neid veidi oliiviõlis, kuni nad muutusid pehmeks ning siis lisasin ohtralt kaneeli. Võib serveerida näiteks ka vanillijäätisega, kui soovid.

Külmutatud õunatükikesi on hea kasutada ka kiirelt hommikupudru sees või süüa niisama ;)

// I got a bag full of sweet apples from my aunt and her husband. I'm not a big fan of eating apples, but I love to eat them in different foods. So I chopped all of them and put into the freezer for those days when I don't feel like preparing for food. Today I thought I'll make this really easy apple dessert. Tastes just like apple pie, but it's a guilty free version of it. SO DELICIOUS! I put freezed and chopped apple sliced onto the pan, fried them in olive oil and added lots of cinnamon. You can serve it with vanilla ice cream if you'd like. 


You can use those chopped apple pieces in your morning porridge or eat them by themselves ;)

4 kommentaari

 1. Ma olen see vend, kellele õunakoogid ei maitse, aga seda prooviks küll!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aiai, nii kahju! Aga mis Sulle maitseb?
   Mulle õunakook nii meeldib! Eriti värskelt ahjust tulnud koos vanillijäätisega. Mida krõbedam serv, seda parem :)

   Kustuta
 2. Mul ka see teema, et pigem niisama õunu ei nosiks, kuid vähe teises võtmes (koogid, püreed, kuivatatud...) maitsevad aga täiega. Eriti ahjus, lõkkel vms. Küpsetatud õun... omnjom!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle meeldivad ka kuivatatud õunad, kuigi poe omi enam süüa ei julge. Ostsin ükskord ja kui avastasin, et toodetud Hiinas, pakendatud Eestis ja enne tarvitamist vaja pesta... siis pärast seda jätan pigem ostmata :D

   Kustuta