VOTE FOR BEAUTIFUL HOME 2016

Meil on uskumatult hea meel, et oleme jõudnud Kodu Kauniks 2016 finaali!!! Oleme teinud suure töö ära ja konkursil osalemine on meie ja...


Meil on uskumatult hea meel, et oleme jõudnud Kodu Kauniks 2016 finaali!!! Oleme teinud suure töö ära ja konkursil osalemine on meie jaoks kui selle tähistamine!

Kui Sulle ka meeldib meie kodu ja hindad meie pingutusi ja tahad meid toetada, siis oleme tänulikud, kui annad meile oma hääle Kodu Kauniks 2016 publiku lemmiku hääletusel!! NB! Kasutajakontot hääletamiseks teha ei ole vaja. Kõiki osalevaid kodusid näeb SIIT

Tahtsin ka jagada veelkord fotosid juhuks, kui need on kellelgi märkamata jäänud.

We're so excited that we got into the finals of Kodu Kauniks 2016 (Beautiful Home 2016) contest in Estonia. We've been working our asses off with our home and this was something we wanted to take part of to celebrate all the hard work!!

If you love our home and the work we've put into it, and you want to support what we've done.. I would appreciate if you give us your vote for Beautiful Home 2016!! If you don't know how to vote in Estonian, then just klick the link above and push the teal button that says "ANNA HÄÄL". You don't have to make an account for that, voting is anonymous. 
You can see all the participants HERE.

I wanted to also share some of the photos of our home, just incase you missed them.


5 kommentaari

  1. Mai, super töö!! Imeline kodu!

    VastaKustuta
  2. Super kaunis ja stiilipuhas!

    VastaKustuta
  3. Oiiii, kui ilus kodu!! Ja see magamistuba!! Ma armastan ka valget voodipesu ja mingi aeg üritasin sellega ellu jääda, ent siis loobusin. Mu kass armastab väga voodisse ronida, aga käpad on tal tihti õuesopased. Nüüd on voodipesu alati halli/musta/valge segune, et jäljed välja ei paistaks.

    VastaKustuta