10

Heihei armsad! Kuidas Teil kõigil läheb? Mul on selline tunne, et iga nädalaga läheb koormus aina suuremaks. See nädal oli eriti stre...
Heihei armsad! Kuidas Teil kõigil läheb? Mul on selline tunne, et iga nädalaga läheb koormus aina suuremaks. See nädal oli eriti stressirohke ja kui neljapäeva õhtul kella 8-ks koolist koju jõudsin, siis pingelangus niitis jalad korralikult alt. Reede hommikuks ohatis huulel ja õudsad peavalud. Lisaks veel seljavalu ja paremas käes joonistamisest kramp. Nice!

Neljapäev oli Kuksi ja minu jaoks ka üks eriline päev... ♥ 10 aastat! Aeg möödub ikka nii ruttu! M kinkis mulle kimbu imeilusaid roose ja täna leidsime ka lõpuks veidi aega, et tähistada õhtusöögiga Al Bastiones. See väike Itaalia restoran oli meie õdusa õhtu jaoks ideaalne!

//Hi sweethearts! How are you all doing? Lately I've been feeling that it all gets even more worse with each week. This week vas very stressful for me and when I arrived from school at 8, a sudden decrease in pressure really hit me. On friday morning I had a cold sore and such a headache. And that's not even it! Also lower back pain and my right hand cramped from drawing. Nice!

Thursday was a very special day for me and Kuks…♥ 10 years already! Time goes by so fast! M brought me a beautiful bouquet of roses and today we went to celebrate with a dinner at Al Bastione. This little Italian restaurant was perfect for our cozy evening!


0 kommentaari