SLEEPING TIPS

E D UKA PÄEVA ALUSEKS ON KVALITEETNE UNI! Unekvaliteeti saab parandada erineval viisil ja täna toon Teieni mõned nipid, kuidas ...

EDUKA PÄEVA ALUSEKS ON KVALITEETNE UNI!

Unekvaliteeti saab parandada erineval viisil ja täna toon Teieni mõned nipid, kuidas seda teha.

  • Loo kindel unerežiim ja jälgi seda. Siin olen mina kõige hullem inimene üldse, kes seda nõu võiks anda, sest mõnikord lähen magama alles 5 hommikul ja ärkan juba tund hiljem, et kooli minna. Aga ärge minu tegude järgi käituge, vaid ikka sõnade järgi. Korralik unerežiim aitab kvaliteetsele unele palju kaasa! 
  • Ära joo alkoholi, ära suitseta. Mina ei tarbi alkoholi juba selle aasta jaanuarist saati ja esimene asi, mida enda juures märkasin, oli magusam uni. Ärgates tunnen end palju paremini ja boonus... tervis on parem ja nahk siidisem ;)
  • Väldi erguteid päeva teises pooles - kohvi, roheline ja must tee, energiajoogid jne.
  • Ära söö õhtul kõhtu üleliia täis.
  • Ole aktiivne, väsita organismi ja viibi värskes õhus.
  • Loo endale mõnus ja hubane keskkond, kus magada.
  • Lülita välja elektroonika ja tee tuba pimedaks. Kui tuba pimedaks ei saa teha või kui kuuvalgus segab, aitab hädast välja unemask. 
PS! Ja miks mitte kinkida üks unemask ka vennale või vennanaisele, kes hindab huumorit ja unemaski praktilist poolt! Eestis müüdavatest unemaskidest on vist kõige tuntum Ööloom, kuid mulle meeldivad ka h&m valikus olevad unemaskid. Hetkel on neil litritega variandid, must ja valge. Ööloom unemask (link SIIN) on 4 ühes - midagi kasulikku, silmailu, palju emotsiooni ja naljakaid lugusid, mis Ööloomaga alati käsikäes käivad. 

Mina ostsin Öölooma unemaski alles hiljuti ja pean ütlema, et tegin seda rohkem emotsionaalsetel põhjustel. Nimelt palus Ööloom rahalist abi, et viia ellu projekt ja muidugi toetan ma igasugu kasvule suunatud ettevõtmisi. Seda eriti siis, kui tegemist on millegagi, mille poole süda nagunii kutsub. Ööloomaga olen salamisi tuttav juba pikka aega. Käisin disainikeskuses eelmisel aastal nende brändi lugu kuulamas ja rõõmustasin, kui nad võitsid Kuldmuna 2015 grand prix'. Tõeliselt palju inspiratsiooni pakkuv bränd! 

0 kommentaari