TAKE A BREAK

Wearing Zara wool coat & scarf | Michael Kors bag | Aldo boots Tere armsad! Viimased nädalad on olnud kergelt öeldes &qu...

Wearing Zara wool coat & scarf | Michael Kors bag | Aldo boots

Tere armsad! Viimased nädalad on olnud kergelt öeldes "kiired". Magada pole korralikult saanud ja on läinud meelest süüa. Minu jaoks midagi täiesti uut, sest muidu ma ainult sööks ja väsimusega tavaliselt söön isegi rohkem. Kerge külmetus tikub ka ligi, mis annab märku sellest, et organism vajaks hädasti turgutust. Positiivne pool selle kõige juures on see, et kõigi nende tegemiste juures saan rohkem endaga fotoaparaati kaasas kanda, mul on äärmiselt põnev ja pildimaterjalist puudust ei ole. Blogi seisukohast on negatiivne see, et mul ei ole eriti aega, et pildimaterjali läbi vaadata ja nendest postitusi kirjutada. Nokk kinni, saba lahti! Blogipostituste tekste kirjutan nüüdsest bussiga sõites ja mõtlen hetkel sügavalt, kas teha seda eesti või inglise keeles, sest tõlkimine ühte või teise keelde võtab nii palju aega. Mis te arvate, kas viitsiksite lugeda inglise keelseid postitusi?

Esmaspäeval käisin hommikupoole perearsti juures oma toidutalumatuse probleemiga (ei saa praegu detailidesse laskuda, sest kõik on alles avastamise järgus ja miski pole 100% kindel). Päev üldiselt oli pühendatud kahele suuremale tellimusele ning teisipäevaseks kontrolltööks õppimisele. Sain magama alles pool neli hommikul ja siis teisipäeval kell 6 jälle äratus. Unest jäi muidugi väheks ja selle tõestuseks vajusin õhtul õppimise ajal magama.

Kolmapäeval pärast loengut võtsin enda jaoks veidi aega, et koolist ja tööst puhata. Saime kokku Meriliga, tegelikult küll hoopis teistel põhjustel, kuid lõpuks veetsime koos aega mitu tundi. Päev möödus linnulennul, jututeemadest puudust ei tulnud. Nii tore oli pead tuulutada! Soovitan kõigil, kel ajagraafik väga tihe, vahepeal rutiinist korraks välja astuda!

Käisime ka Telliskivis, kus kiikasin veidi Mimesis poekeses seni, kuni Merili seal asju ajas. Soetasin endale sealt Dr. Bronner'i teepuuõli "võluseebi", mis peseb krudisevalt puhtaks nii näonaha, meigipintslid kui ka keha ja millega saab edukalt pesta ka riideid. Teepuuõli sisaldav seep peaks aitama ka aknet kontrolli all hoida, kuid ma pole seepi veel piisavalt saanud testida, et selle kohta midagi kindlat öelda.

Pakendil on kirjas, et seep on 100% vegan ja naturaalne ja sobilik ka tundlikule nahale. Ennast pestes olin kergelt öeldes hämmingus. Magic Soap on selle seebi kohta küll õigesti öeldud, sest ükski duššigeel, mida kasutanud olen, ei vahuta nii hästi ja nahk ei lähe krudisevalt puhtaks. 


6 kommentaari

 1. Nii mõnusad pildid! Millegipärast just see jõulueelne aeg on mul ka alati nii kiire olnud, et õudne!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Piia! Aasta lõpp kipub kiireks minema jah. Ja millegipärast kaob motivatsioon ka ära XP

   Kustuta
 2. I can't wait for the first snow this year *_*

  xo Vanessa from www.Trendique-Magazine.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh, you should then move to Estonia XD, we have a great weather here!

   Kustuta
 3. You look lovely! The jacket is so gorgeous

  Xxx, Eva
  www.dark-rebel.com

  VastaKustuta