WINTER UPDATE - BEDROOM

Pole mingi saladus, et külmemate ilmade saabudes on raskem ka hommikuti voodist välja saada. Teki all on ju nii soe! Mina vähemal...


Pole mingi saladus, et külmemate ilmade saabudes on raskem ka hommikuti voodist välja saada. Teki all on ju nii soe! Mina vähemalt olen paras külmavares ja nii mässingi end esimese asjana hommikul ärgates kudumite sisse. Lisaks villastele sokkidele ja kampsunile tahan hubasust tuua ka interjööri ja magamistoa värskendamine paari talvele kohase detailiga tundub minu jaoks lausa hädavajalik. Siis, kui mõni aeg tagasi ostsin magamistuppa 90x50cm suurused padjad, ostsin padjapüüre vaid ühe komplekti - linased. Ma lihtsalt ei näinud põhjust, miks peaksin mitu komplekti samasuguseid padjapüüre ostma ja ei leidnud poest ka midagi muud, mida oleksin meie koju soovinud. Nii olengi e-poodides uutel kollektsioonidel aeg-ajalt silma peal hoidnud ja ükspäev nägin hm e-poes neid sametist iludusi. Sellest hetkest alates ma neilt mõtteid enam ära ei saanud ja ära ostsingi. Sain küll korraliku pahameele osaliseks, kui M seda sametist materjali nägi... talle ei meeldi kohe üldse. Ups 😳 ...vahel juhtub nii ka.
Ja voodi peale tõstsin suvise päevateki asemele meie lambavilla vaiba (mida oleme seni kasutanud toolikattena).

Kuidas teie hubasust talve saabudes tuppa toote? Kas muudate ka veidi sisustust või eelistate pigem küünlaleeki ja ahjus küpsetatud roogasid? Või mõlemat? :)

Tuletan meelde, et meil käib ka tihe rebimine Kodu Kauniks 2016 publiku lemmiku valimisel. Kui tunned, et tahad meid ja meie kodu toetada, siis anna oma hääl SIIN. Aitäh! :)

2 kommentaari