COOL BAG

Tere hommikust! Käes on neljapäev, mis tähendab seda, et nädalavahetus on peaaegu uksetaga, tassike kuuma kohvi ja täistuuridel...


Tere hommikust! Käes on neljapäev, mis tähendab seda, et nädalavahetus on peaaegu uksetaga, tassike kuuma kohvi ja täistuuridel edasi! Täna lähen kursakaaslastega Velvet Disainiagentuuri ja võite vaid ette kujutada, kui põnevil ma olen. Ülikoolis käimise plussid - näeb telgitaguseid! 
Minuga on muidugi kaasas ka minu uus ja täiesti ebapraktiline Zara kott, mille sisse on pea võimatu ära mahutada kasvõi näiteks koolivihikut, kuid ilma milleta ma enam kodunt ei raatsi lahkuda. See on lihtsalt nii ilus! Mulle meeldib lai õlarihm kuldsete detailidega (mis meenutavad veidi western vööd) ja et see meenutab nahast karpi. Minu meelest midagi väga huvitavat. Vihikud tuleb lihtsalt edaspidi mapiga kaasa võtta ;)

//Good morning! It's Thursday which means that the weekend is right behind the corner. A cup of nice hot coffee and full speed forward! Today I'm going to Velvet Design Agency and you can only imagine how excited I am. Perks of being a student - you can see behind the scenes!
Ofcourse I'm carrying with me my new bag from Zara, which is totally unpractical (because I can't fit even my notebook in it), but what I won't leave behind when I'm off to school. It's just that pretty! I love its wide strap with golden details (which remind me a bit western belts) and the fact that it's almost like a leather box. Something very interesting. I'll just have to carry my books with a folder ;)

4 kommentaari

  1. Ei saa enam tasa olla, pean ütlema, et minu jaoks oled Sa üks inspireerivamaid blogijaid Eesti blogimaastikul! Lihtsalt nii-nii äge, kui palju motivatsiooni võib üks võõras (kuid samas tundud nii lähedane :D) inimene anda. :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oi kui tore, et Sulle siin meeldib! Tee ikka rohkem häält, muidu äkki tekib tunne, et kirjutan iseendale :D

      Kustuta