CURRENT BOOK

CAPTURE MY STYLE by Aimee Song Hetkel minu "öökapil". Öökappi mul ei ole ja raamatuid ma voodis ei loe, aga hetkel on töö...

CAPTURE MY STYLE by Aimee Song

Hetkel minu "öökapil". Öökappi mul ei ole ja raamatuid ma voodis ei loe, aga hetkel on töötlemisel just see roosa iludus. See väike raamat on täis üllatusi! Ma ei loe tegelikult raamatuid kuigi palju, aga kui loen, siis kindlasti midagi harivat. Olin algselt selle raamatu suhtes väga skeptiline - ei uskunud, et sealt midagi tarka leida võib, kuid nüüd mõistan, miks see on nii menukas. Raamatust leiab palju inspiratsiooni ja õpetusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele ja kõike seda illustreerivad kaunid pildid! Raamat on küll keskendunud Instagramile, mistõttu on pool kirjapandust väga kiiresti aeguv (kuna platvormi uuendatakse pidevalt), kuid nii mõnedki nipid on sobilikud rakendamiseks ka mujal, kus vaja luua huvipakkuvat ja meeldejäävat imagot. Muutsin raamatust inspireerituna koheselt ka oma Instagrami konto nime ära. See on ikkagi üks osa sellest blogist ja seepärast leiate mind sealt nüüd @sincerelybitter nime alt. 


// On my "night stand" at the moment. I don't actually have a night stand and I don't read books in bed, but currently I am processing this pink beauty. This little book is full of joy! I don't read many books but when I do, they're usually educating. I was really skeptical about this pink cuteness, didn't think I'll find anything useful from it, but now I understand the hype. Book is very inspirational with good tips for beginners and for the ones that have been Instagramming for a while and you can't look pass the photos inside too! It's about Instagram mainly, which is why a huge part of what's written, gets outdated really fast (after all, they update the platform frequently), but still many of the ideas and tricks are applicable wherever you need to create an interesting and memorable image. Got some nice tips for myself and changed my handle right away into my blog name. After all, my personal Instagram has grown into a part of my blog and that's why you now find me there as @sincerelybitter.

1 kommentaari