KEEPING WARM

Coat (old, similar here ) & bag are from ZARA / knit from Mango / Iselin belt is from Ivyrevel / boots from h&m (old)...

Coat (old, similar here) & bag are from ZARA / knit from Mango / Iselin belt is from Ivyrevel / boots from h&m (old) 

Ilusat KOLMAPÄEVA!!! Loodan, et nädala algus on möödunud Teil kõigil hästi. Esmaspäeval otsustasime Eviga minna ja teha üks väike pildiseeria, aga see ei õnnestunud üldse nii nagu me lootsime. Ilm oli väljas lihtsalt õudne ja valgust polnud, seega tegime paar klõpsu siseruumides.

Seljas oli mul eelmisel aastal soetatud mantel ja selle all soe kampsun. Kõige huvitavam ese sellest outfitist on ilmselt must õlakott koos oma laia õlarihmaga, millel ilusad kuldsed detailid. Mulle tundub, et Zara on saanud inspiratsiooni Prada Cahier kotist, sest need näevad väga sarnased välja! Halb uudis aga on see, et kuigi kott on uus ja nende sügis-talv 16/17 kollektsioonist, ei leia ma seda enam ei Zara poest ega e-poest. Seega, kui keegi teist leiab, siis palun jagage siin kommentaarides linki. Usun, et mõnele võib sellest palju abi olla! :)

//Happy WEDNESDAY! I hope you've had a wonderful week so far. Evi and I decided to have a little photoshoot on Monday but it didn't turn out as we hoped. Weather was just awful and it was so dark so we took couple of photos inside. 

I wore my trusty old coat and a warm knit underneath. The most interesting part about my outfit was this cute little crossbody bag with its wide strap and golden hardware. I think it's inspired by Prada's Cahier Bag, they look very similar! But the bad news is, even though it's a new bag from their FW 2016/17 collection, I cannot find it from the store or from their web shop anymore. So if you will, then please share a link in the comments below. I'm sure many of us would really appreciate it! :)

2 kommentaari

  1. Oi, väga kena outfit!
    http://mariarttr.blogspot.com.ee/

    VastaKustuta
  2. Oooh, väga kihvt outfit, eriti meeldib see Zara kott!

    http://carmenhansen.com

    VastaKustuta