NEW BITS IN SKINCARE

See postitus on osaliselt sponsoreeritud, kuid arvamused on minu enda omad. Nahahooldus on teema, millest siin blogis aeg-ajalt saab...

See postitus on osaliselt sponsoreeritud, kuid arvamused on minu enda omad.
Nahahooldus on teema, millest siin blogis aeg-ajalt saab pikemalt kirjutatud ja seda sellepärast, et mulle lihtsalt ei ole antud looduse poolt ilusat nahka. Pidevad võitlused erinevate nahaprobleemidega (akne, aknearmid, komedoonid ja psoriaas) on kurnavad, kuid samas olen aja jooksul oma naha kohta ka palju õppinud ja aru saanud, et see võitlus ei lõppe ilmselt kunagi. Mu nahk on niivõrd tundlik ja reageerib hormonaalsetele kõikumistele, toidule (piimale, suhkrule jne) ja välisteguritele, mistõttu on pidev katsetamine, toodete vahetamine jne paratamatu. Naha vajadused ju muutuvad vanuse ja aastaaegadega, lisaks elustiilimuutustega. Kuidas ma selle kõigega toime tulen? Miski, mida ma olen avastanud on, et kõige rohkem tänab mu nahk mind siis, kui ma ei söö magusat, hoidun nisu- ja piimatoodetest ja kasutan tooteid, milles pole liialt nahka ärritavaid koostisosi.

Hiljuti märkasin üht brändi, mis tundus mulle huvitav ja tahtsin sellest rohkem teada saada. Just oma looduslike ja nahasõbralike koostisainete ja ilusate pakendite poolest jäi ta mulle silma ja kuna nahk ei olnud ka sel hetkel parimas seisus, siis mõtlesin, et võiks midagi uut proovida küll. Olen nüüd kasutanud truult vaid neid tooteid ja olen tulemustega väga rahul.

Natuke infot ka VIVI veebist: Tegemist on brändiga, mille tooted on valminud küll looduslikest koostisainetest, kuid kasutades kõige uuemat tehnoloogiat. Vivi tootjad on öelnud "ei" toksilistele säilitusainetele, sünteetilistele värvi- ja lõhnaainetele, laialdaselt kasutatavatele kahjulikele emulgaatoritele jne. Tooted sisaldavad peptiide (igati looduslikud), mis on piisavalt väikesed et läbida naha barjääri ning nad suudavad tekitada kehale loomuomasel viisil soovitud reaktsiooni. VIVI tootevalik on väga lai alustades näokreemidest ja lõpetades hambaharjadega. Mina võtsin kasutusele hetkel 4 erinevat toodet, millel kõigil on selline mahe ja värske lõhn.

Kehaõli - väga mõnus, imendub kiiresti, lõhnab malbelt ja jätab naha siledaks. Naha kuivus on minu jaoks üsna suur probleem ja siidist-siledat nahka on keeruline saavutada ilma, et kreemist kleepuv jääksin.  See õli teeb oma tööd hästi ja ma ei pea teist korda enam samale probleemile mõtlema. Jääb kindlasti riiulile, et oleks vajadusel koguaeg käepärast võtta.

Näopesugeel hüaluroonhappega - LEMMIK! Minu tundlik nahk talub seda nii hästi, pärast näopesu oleks nahal justkui mingi sile kaitsev kiht peal ja nahk ei vaja üleliia niisutust kreemi näol. Muidugi hommikul enne jumestuskreemi pealekandmist kasutan ikka niisutavat kreemi, aga magama saan minna nüüd juba ilma kreemita. Pakend saab küll sellel pudelil veidi miinuseid, sest pudel on nii tugev, et pigistada seda ei jaksa ja geeli kättesaamiseks tuleb seda tugevalt peopesa suunas raputada (õnneks on geel üsna vedel ja voolab ilusti välja).

Näokreem aloe veraga - Kasutan enne meigi pealekandmist kaelal ja näol. Kerge koostisega ja imendub jällegi väga (VÄGA) kiiresti. Nahk on tunduvalt pehmem kui muidu ja minu suureks õnneks pole põletikulisi punne juurde tekkinud. Ka põskedel olnud aknearmid on ilusti ära paranenud.

Jalageel mündiga - lõhnab ilmselgelt teiste toodetega võrreldes tugevamalt, kuid lõhn ei häiri ja kaob väga kiiresti (eeterlike õlide omadus). Geeli kujul toode kõlab minu jaoks kui midagi, mis vajaks maha pesemist, kuid ei.. see on ikka mõeldud jalgadele määrimiseks. Seda olen kasutanud neist kolmest kõige vähem, aga ilmselt sellepärast, et talvel tahavad jalad pigem soojas olla ja jahutav münt kõlab külma ilmaga pigem hirmutavalt. Küll aga pärast päeva, kus on palju jalgadel oldud, on jalavanni järel jahutav ja niisutav mündi lõhnaline geel täpselt see, mis vaja.

Lisaks sain proovimiseks ka hulganisti testreid. Kokkuvõtvalt iseloomustan kasutatud VIVI tooteid märksõnadega: kerge koostisega, mahedad, looduslikud, kiiresti imenduvad, lõhnatud (või kerge loodusliku aroomiga), silendavad, rahustavad. VIVI butiik asub Sikupilli keskuses Tallinnas ja mis meele eriti rõõmsaks teeb, on see, et VIVI tooted on taskusõbraliku hinnaga ja neil on väga hea püsikliendi programm.

Kas olete sellest brändist varem kuulnud ja nende tooteid kasutanud? 

0 kommentaari