POLHEM PR SS17

Ilm on hall ja pime, aga südames on kevad!!  Nagu ikka, toimuvad iga hooaja alguses erinevad pressiüritused ja kuigi olen harjunud...


Ilm on hall ja pime, aga südames on kevad!! 

Nagu ikka, toimuvad iga hooaja alguses erinevad pressiüritused ja kuigi olen harjunud uudistega end ise sotsiaalmeedia kaudu kursis hoidma, siis vahelduseks mujalt inspiratsipooni ammutada on alati teretulnud. Polhem PR pressipäev oli minu jaoks midagi esmakordset ja kuna ma ei ole nende showroomis varem käinud, siis ei teadnud ma, mis mind täpselt ees ootab. Minu suureks üllatuseks oli ruum paksult rahvast täis! Introverdina tunnen end kitsastes ülemeelikuid inimesi täis ruumides alati ebamugavalt, aga patsutan end ikka õlale, et ära käisin. Supper vahva üritus, toredad inimesed kõige selle taga ja inspiratsiooni sain rohkem kui küll! Järgmine kord oskan ehk ka rohkem aega varuda, et visiit nii põgusaks ei jääks.

Tutvumiseks olid välja pandud järgmiste brändide kevadsuvised kollektsioonid: SNÖ Of Sweden, Hansaplant, Daniel Wellington, Rimowa, Victoria Victoria Beckham, Tamaris, Casa Stockmann, Vero Moda, Esprit, BonBon Lingerie, Flint, Tangle Teezer, Beauty Blender, jnejne. 

Stockmanni koduteemaline väljapanek on siin blogis enam kui teemakohane. Kindlasti jääb muidu säravatelt piltidelt silma siin varem mainitud Design Letters tüpograafilised tassikesed. Mul on väike aimdus, et aknalauale üks nartsissipottidest kevade teemaline sõnum saab vist sel aastal teoks tehtud...


Hansaplant presenteeris väljapanekul uusimaid trende toataimede valikus ja kahte sisustusaksessuaaride brändi – Riverdale´i ning üht Euroopa juhtivat sisustustoodete brändi PTMD®. 


Lush on välja tulnud suure hunniku valentinipäeva teemaliste toodetega, millest minu jaoks põnevaim on väikese paberilipiku kujuline duššigeel "KISS ME QUICK". Reisides hea kaasa pakkida - ei ole pudelis ja võtab pagasis väga vähe ruumi. 


Reisikohvrid tekitasid minus vast suurimat elevust. Olen hetkel just käsipagasi mõõtu kohvri otsingul ja Rimowa on üks neist brändidest, mis mulle on silma jäänud. #LUGGAGEGOALS Tõeliselt ilusad! Tegelikult kohapeal ma Rimowa on muide välja tulnud digitaalse pagasilipikuga (rohkem infot SIIN). Uuenduse abil on võimalik check-in teha ka kodust ja jälgida pagasi asukohta oma nutitelefonist. Hetkel töötab süsteem Lufthansa ja Eva Air lendudega, kuid nimekiri aina pikeneb. 


Daniel Wellingtonilt oli välja pandud uued Black Classic käekellad ja käevõrud. Ostsin endale Black Classicu sügisel, kui veel eelmüük oli ja saan siiani käekella kohta inimestelt komplimente. Koduleheküljelt nägin, et kui neilt tellida nüüd sõbrapäeva paiku, siis saab pisikese südamekujulise charmi ka kaasa. Väga armas väike detail.


It's Skin bränd on rohkem kuulus nende näoseerumite valiku poolest, kuid nüüd on neil väljas ka meigikollektsioon. Tootevalikuga saab lähemalt tutvuda SIIN

Paarist väga huvitavast tootest, mis kingikotiga kaasa sain, räägin veel tulevikus lähemalt ;)

0 kommentaari