AIRPORT STYLE

Zara top & boots / Michael Kors Sutton bag / Bershka trench coat / Rimowa Salsa Air carry-on Heihei kõigile! Jõudsime kella 1-2...Zara top & boots / Michael Kors Sutton bag / Bershka trench coat / Rimowa Salsa Air carry-on

Heihei kõigile! Jõudsime kella 1-2 paiku Milanost tagasi ja juba kell 7 hommikul tegin silmad lahti ja alustasin tööpäevaga. Reis oli imeline ja jagada on ohtralt pilte, niiet ärge siis pahandage, kui siin Milano teema korduma hakkab ;) Kahju, et kauemaks ei saanud jääda. 

Lend sinna kestis umbes 4,5 tundi (ümberistumisega Frankfurdis) ja Milanosse jõudsime kohaliku aja järgi kella 10 paiku. Esmamuljed linnast olid äärmiselt positiivsed. Päike paistis ja sooja oli seal 20 kraadi. Dream come true.

Milano ise oli üllatavalt vaikne. Duomot oli laupäeval külastamas paavst Francesco ja turvalisuse huvides olid tänavad sõidukitele suletud (liigelda võis kesklinnas vaid jalgrattaga). Iga nurga taga võis kohata ka ümbrust turvavaid relvastatud sõjaväelasi või politseinikke, kelle kohaloluga üsna ruttu harjusime. 

Seljas olid mul lennukis teksad, head ja ustavad kontsasaapad ning peal pruun mantel, mille hiljem üldse seljast võtsin, sest Frankfurti lennujaamas ja Milanos oli väga soe. Särtsu lisamiseks kandsin ka suurt lillemustrilist pluusi, mis punase Rimowaga hästi kokku sobis. Lillemustrid on sel kevadel eriti ilusad ja valik poodides väga lai. 

1 kommentaari

  1. Milaano on täiega ilus linn. Käisin seal eelmine kevad ja oii, sealne vein, pasta, arhitektuur - suuper! Ootan juba su linnapilte :)

    VastaKustuta