AS PROMISED

Ilusat pühapäeva, armsad! Kuidas läheb? Olen viimased päevad veetnud Tabasalus turunduspraktikal, aga täna lõpetasime veidi varem ja jõu...
Ilusat pühapäeva, armsad! Kuidas läheb? Olen viimased päevad veetnud Tabasalus turunduspraktikal, aga täna lõpetasime veidi varem ja jõudsin veel enne päikese loojumist koju. Pühapäev on olnud ilus, päikesepaisteline ja kevadine. Kui linnas bussi oodates pidid silmad suurest väsimusest kinni vajuma, siis koju jõudes valdas mind mingisugune positiivne energia, mis kohe tegutsemiseks motivatsiooni ja jõudu andis. Mulle meenus, et lubasin meie vaasist veel paar säravamat pilti teha ja siin nad nüüd on koos paari klõpsuga, mis meie köögiseinast tegin. Eukalüpti okstele on lisandunud ka mõned oksad naistepäeva roosikimbust, mis M mulle tõi. Ja meie köögi nurgatagust olen vist näidanud vilksamisi vaid korra. Meil on seal hästi mõnus suur riiul, kuhu saab igasugu asju panna. M naerab kindlasti selle peale, sest minu jaoks on see koguaeg nii oluline olnud. Igal asjal peab olema ju koht ja kui asjad vedelevad niisama, siis tunnen end kohe rahutult. Mõtlesingi, et tore oleks mõned väiksemad pudinad koondada suuremasse korvi, silma alt ära, ja ostsin selle tarbeks Hemtexist kaks merevitsast punutist, mida mainisin ka eelmine kord. Esialgu leidis korv endale koha kontorinurga riiulis, siis aga avastasin, et korv sobib palju paremini justnimelt kööki, kuhu algselt mõeldud ja sinna ta nüüd jäigi. Riiulid on kohe puhtama muljega ja süda jälle rahul. 

Ma tahaks veel mõned hõbedased või terase värvi detailid kogu korteris välja vahetada kuldsete või pronksikarva detailide vastu. Mulle tundub, et see sobib meie valitud stiiliga hästi. Igal juhul tunnen, et mõtteid on palju ja energiat oma mõtete teostamiseks samuti. Kohtume varsti jälle!

0 kommentaari