BREAKFAST @ MINT GARDEN CAFE

Mul on endiselt veel Milanost pilte jagada ja ka see postitus ei jää reisist viimaseks. Teie ees on kolmanda päeva hommikusöök...Mul on endiselt veel Milanost pilte jagada ja ka see postitus ei jää reisist viimaseks. Teie ees on kolmanda päeva hommikusöök Mint Garden Cafe´s, mis oli lihtsalt võrratu. Võtsime värske ja magusa tomati ja mozarellaga panini, mini croissantid ja värskendava puuviljasalati, mis maitses imeliselt. Lisaks muidugi hea itaalia kohvi. Kõike serveeris meile üks viisakas itaalia meesterahvas, kes meist koos ka lahkelt paar pilti tegi. Evist ja minust koos on reisil vaid tehtud paar klõpsu, seega oli see tore žest meie poolt kõrgelt hinnatud :)
Mint Garden Cafe jäi meile juba varem silma, kui sellest hotelli minnes mööda jalutasime. See on selline ehe itaaliapärane nurgakohvik koos idüllilise välimööbli ja rohke rohelusega. Nii väljas kui sees kaunistasid kohvikut erinevad lilled ja mündirohelised detailid. Sinna läheks teinekordki. See oli ka meie hotellile väga lähedal, mistõttu oli sinna hommikul vara väga mugav minna.

//I have more pictures to show you and even this post will not be the last about Milan. Today I share our breakfast at Mint Garden Cafe, which was a delight! We took fresh and sweet tomato-mozarella panini, two mini croissants and refreshing fruit salad, which was delicious! And ofcourse, good italian coffee. Everything was served by a nice italian guy, who was kind enough to take a picture of us. We don't have many photos of us together from this trip so it was a nice gesture and highly valued by us :)
Mint Garden Cafe is distinctive and we noticed it before, when we passed it. It's this true italian corner cafe with idyllic furnishing and lots of plants. There were so many flowers and greenery and mint details were cute too! Would defenitely go again! It was near to our hotel, which made it really easy for us to visit.

0 kommentaari