HELLO SPRING!

Ilusat esmaspäeva, armsad! Kevade saabumist tõendab lisaks ilusamatele ilmadele vist peamiselt fakt, et garderoobist leiab üha enam ...


Ilusat esmaspäeva, armsad!

Kevade saabumist tõendab lisaks ilusamatele ilmadele vist peamiselt fakt, et garderoobist leiab üha enam õhemaid, kergemaid ja mängulisemaid riideid. Paksemad joped olen juba sügavale kappi peitu pannud ja jakid-tagid ootavad kandmist. Tõsi, ainult jaki jaoks on veel vara, mistõttu on suur kiusatus ikka mingi lahendus leida ja kampsuni asemel mantli alla teksajakk või pintsak selga tõmmata. Elu igatseb muutust.

Viimasel ajal möödub aeg ka nii kiiresti. Valmistun vaikselt semestri kõige kiiremaks kuuks, pingutan töökohustuste täitmisega ja ootan pikisilmi nädalalõpu ärasõitu (kuulete sellest peagi rohkem). Selge see, et kõike korraga ei jõua. Olen seadnud eesmärgiks vähemalt korralikult magada (kui tänane 3h pikkune ööuni välja arvata). Tunnistan, öösiti pikalt õppimine ei viinud mind täna kuhugi. Ainus, mille üle hetkel uhke saan olla, on see, et suutsin hommikul 6:20 ärgata ja esmaspäeva varahommikusse statistika loengusse ennast vedada. Ilm on ilus ja tuju hea.

Kuidas teil?

1 kommentaari