MAGNETIC TOWEL

Eile saabus mulle postkasti üks ilus valge saunarätik. Tegemist on uhiuue  magnetilise saunarätikuga, mille kontseptsioon ja ...

Eile saabus mulle postkasti üks ilus valge saunarätik. Tegemist on uhiuue magnetilise saunarätikuga, mille kontseptsioon ja idee kujunes välja igivanast saunarätiku probleemist (nad ei püsi ümber). Rätikuid on hetkel nelja värvi ja magnetkinnis on reguleeritav vastavalt kandja mõõtudele. Rohkem saab lugeda rätikute kohta SIIT.

Idee on neil väga tore ja mulle tohutult meeldib! Usun, et paljud sauna- või spasõbrad hindavad rätiku funktsionaalsust kõrgelt. Minu seljas oleva rätiku puhul on hetkel küll tegemist alles prototüübiga ja päris õige tooteni jõudmiseks on neil veel vaja tööd teha. Selleks, et nad seda aga teha saaksid, vajavad nad kerget toetust Hooandjas (link SIIN). Tasub mainimist, et kõik hooandjad saavad pärast projekti lõppemist vastutasuks ka kingituseks juba uued rätikud.

Projekti taga on kolm ettevõtlikku Viimsi gümnaasiumiõpilast - Bo Aaron Kooser (tegevjuht ja disainer), Karl Kibuspu (turundus- ja kommunikatsioonijuht) ja Paul Siht (müügi- ja tootmisjuht), kes tegutsevad õpilasfirmana Touel.

0 kommentaari