MURRAY ME BY LONDONTOWN

Sattusin ükspäev üle pika-pika aja Kaubamaja ilumaailma ja märkasin seal küünelaki brändi nimega Londontown. Minu jaoks midagi...


Sattusin ükspäev üle pika-pika aja Kaubamaja ilumaailma ja märkasin seal küünelaki brändi nimega Londontown. Minu jaoks midagi täiesti uut ja kohe kutsus rohkem uurima, millega tegu. Londontown on bränd, mille küünelakid on välja töötatud küünte tervendamiseks. Neil on kaks seeriat, KUR ja LAKUR, mis mõlemad sisaldavad Florium Complex´i (segu naturaalsetest õlidest ja ekstraktidest). KUR seeria toodete hulka kuuluvad tervendavad ja niisutavad küünetugevdajad, kaitsvad pealislakid, niisutavad küüneõlid, kätekreemid ja küünelakieemaldajad. LAKUR küünelakkide hulka kuuluvad kaunid värvilakid. LT tooted on nn 9-free (free of: Formaldehyde, toluene, DBP, formaldehyde resin, camphor, xylene, ethyl tosylamide, parabens, and acetone), vegan, gluteenivabad ja ei ole testitud loomade peal. Ehkki ma näpuga järge ei aja ja küünelakki selle koostisainete pärast ostmata ei jäta, on tore pluss, kui küünelakk sisaldab nn häid asju. 

Poetasin esialgu ostukorvi vaid värvilaki, sest rohkem ei raatsinud. Võin aga senisest kogemusest öelda, et muidu haprad ja kuivad küüned on üllataval kombel muutunud selle küünelaki kasutamisel pehmemaks ja ei murdu enam nii kergelt. Kindlasti mängib rolli ka kasutatud aluslakk (Flormar, 4 in 1 Complete Care), kuid olen viimast kasutanud aastaid ja nii terved nagu viimased paar päeva, ei ole mu küüned ammu olnud :)

Ja värv! Murray Me - imeline heleroosa või perfect nude, mis küüntel tundub selline pastelne valge ja küllaltki loomulik. Katab ka väga hästi, kõigest 2 kihti ja ilus opaakne tulemus. 

Pealislakiks kasutasin oma vana ja ustavat Sally Hanseni kiiresti kuivavat Big Shiny Top Coat'i (vaatasin, et Kaubamajas seda konkreetset enam müügil ei ole, küll aga saab Photopointi e-poest väga hea hinnaga, ~5€)

Kestvuse kohta kahjuks Londontown toodete puhul täpsemalt rääkida ei saa, sest aluslakk ja pealislakk on samad, mida kasutan alati. Küll aga värvilakina saab Murray Me minult küll ainult kiidusõnu. Värv on väga ilus, pakend samuti, lakk teeb küüntele head, kuivab üsna kiiresti ja plusspooleks veel kontseptsioon ja toote koostis. Arvan, et hind ~15€ on õigustatud, kahju ainult, et värve nii vähe oli (nende koduleheküljel on värve tunduvalt rohkem). 

0 kommentaari