NEW BITS

Hoolimata sellest, et mul on palju teha, tahan ikka tulla siia oma mõtetega puhkama. Tunnen kirjutamisest tegelikult päris palju ...


Hoolimata sellest, et mul on palju teha, tahan ikka tulla siia oma mõtetega puhkama. Tunnen kirjutamisest tegelikult päris palju puudust ja mitte ainult kirjutamisest, vaid ka kodu sisustamisest, ehitamisest, inspiratsiooni otsimisest jne. Mulle selline tegevus tohutult meeldib! Seda enam, et pole saanud ammu oma peas olevaid ideid teostada. 

Nagu mäletate, siis jaanuaris oli mul suur soov koju värskust tuua värvide näol, peas keerlesid mõtted Pantone 2017 aasta värvi ümber. Pean ausalt tunnistama, et minu jaoks on olnud väljakutse leida midagi rohelist, mis mulle muidu (värvist mööda vaadates) ka meeldiks. Ma arvan, et kui see üks esimene värviline ese (ilmselt mitte roheline) lõpuks leitud (see üks ja täiuslik, millest kõik alguse saab), läheb edasi juba palju sujuvamalt. Hetkel otsingud jätkuvad!

Nüüd aga piltide juurde.. mind jäid kummitama paar kuud tagasi Hemtexis nähtud merevitsast punutud korvid (pildil on ta kokkupandult, tegelikult näeb välja SELLINE), mida kaua-kaua otsinud olin, aga mis igal pool mujal üüratult palju maksid (Hemtexis vaid 10,95€). Selle mõttega seadsin täna sammud Solarise keskuse 0. korrusele ja lisaks kahele punutisele tuli minuga kaasa ka piltidel nähaolev imeline võrutatud kaelaga vaas. 

Muuseas olen teinud avastuse, mis mu ostlemised tunduvalt lihtsamalt on muutnud. Kui avan telefonis mõne foto meie toast ja ostlemisel hoian seda silme ees, on mul tunduvalt kergem otsustada, kas mingi asi sobib meie koju või mitte. Ma arvan, et kui ma poleks seda nippi täna kasutanud, oleks vaas jäänud ilmselt poodi. Hetkel olen küll ostu üle õnnelik, sest meile mõlemale uus sisustuselement väga meeldib. Eriti kift on vaas magamistoa ukse kõrval koos eukalüpti okstega. Päikeselise ilmaga teen veel paar pilti, et see oma silmaga paistev ilu ka blogisse jõuaks.

//Even though I have so many things on my hands I still want to come here with my thoughts and rest a bit. I miss writing so much and not only, I miss decorating, cunstruction process, looking for inspiration etc. I love to spend my free time with these activities and since I haven't been able to put my ideas into practice I miss it even more.

As you remember, I had an urge to redecorate my home with colours, Pantone Greenery, if to be excact. I have to admit it has been quite a challenge to find green accessories that I'd like even without the colour. I think if I finally get my hands on that beautiful item (possibly not green but something else) the rest will go so much more smoothly. After all, everything starts with that one perfect item, right?

Now, to the pictures... few months back I saw seaweed baskets in Hemtex and they've haunted me ever since (on the picture the one is folded, but it actually looks like THIS). I've been looking for one very long time, but they cost so much in Estonia (fortunately in Hemtex only 10,95€). That thought in mind I went to Hemtex store today and in addition to my two new baskets I brought home this beautiful brass neck vase. 

Incidentally, I've discovered something that has made my shopping experiences much more easier. If I keep an image of our home in front of me while I look around in the shop, it is much easier to tell if the item fits into our home or not. I think I wouldn't have bought the vase if I wouldn't have the picture in front of me. I am so happy with the purchase and so is M. We especially love the vase next to our bedroom door with eucalyptus branch in it. If sun comes out, I'll make more photos so you'll see it better.

2 kommentaari

 1. Vauu! Sul on superäge blogi! Sattusin siia läbi hea tuttava Anna Lutteri ajaveebi ja küll ma nüüd silma peal hoidma jään.
  Kui tohib küsida, kust need khuulid mustad seinale kinnitatavad küünlaalused pärit on? Mul on neid nüüd vaja. D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh ja tere tulemast! :)

   Ostsin need Beautifulthin´s e-poest, sealt saab tellida MENU tooteid. Küünlajalgu neil e-poes ei ole, aga nad hea meelega tellivad ka erisoove otse MENU-st. On soodsam, kui Kaubamajast osta. Muidu Kaubamajas müüakse ka :)

   Kustuta