ROTONDA DELLA BESANA

Coat from Bershka | Boots, jeans and top from Zara Ciao! Esimesed pildid Milano reisist on Teie ees. Linate lennujaama jõudes seadsime...


Coat from Bershka | Boots, jeans and top from Zara

Ciao! Esimesed pildid Milano reisist on Teie ees. Linate lennujaama jõudes seadsime sammud bussipeatusesse, et sõita Cinque Giornate väljakule ja sealt jalgsi edasi Rotonda Della Besana juurde. Meil oli plaan ka minna ringiga veel kanaleid vaatama ja siis veel suurema ringiga hotelli, kuid avastasime, et vahemaad kõndimiseks olid veidi pikemad, kui me esialgu hindasime ning seetõttu otsustasime Rotonda Della Besanast kohe otse hotelli poole liikuma hakata, et pagasid ära viia. RDB oli nii ilus ja seal oli küllaltki soe, mistõttu näete Evit fotodel lausa t-särgi väel. Ja ausalt, minu mantel oli sel hetkel pigem liiast ja seljas vaid piltide pärast.

Tahangi siinkohal mantlist lähemalt rääkida. Eestis täiesti tavapärase vihmase ja tuulise ilmaga saab sellest lihtsalt tõeline õnnistus! Mantel on mõnusalt pikk, avar ja üllatavalt soe, kuid sobib kandmiseks ka soojemate ja päikesepaistelisemate ilmadega, kui selle alla vaid t-särk panna. Ma ei tea, kuidas siin sellistesse mantlitesse suhtutakse, aga Milanos tundsin end küll kui kala vees (mistõttu näete seda mantlit siin blogis veel mitmeid kordi). 

Mantel vastab peaaegu kõigile minu küllaltki spetsiifilistele nõudmistele: 1) ees pidi olema tormiklapp (ma ei tea, kas see on õige sõna); 2) õlad pidid olema ümarad; 3) õlgadel ei tohtinud olla epolette, sest need muudavad mu lühikese kaela veel lühemaks; 4) vöö ja varruka pandlad pidid olema nahast või metallist, mitte plastmassist; 5) krae pidi olema pigem ümarate nurkadega, mitte teravatega; 6) turjal pidi olema samuti tormiklapp (kui see on see õige sõna); 7) mantlil pidid olema suured taskud; 8) taskukohane; 9) värv pidi olema ilus pruun või beež; 10) materjal sile ja mittekortsuv. Viimased kaks tingimust ei ole päris 100% täidetud, küll aga kõik ülejäänud. 17€ eest on mantel enamat kui oskaks soovida ja mina olen Eesti tuulisteks kevadilmadeks varustatud.

Räägime varsti jälle! Ciao!

Pictures by my beloved sister, Evi

2 kommentaari

  1. Kas said selle mantli Eesti Bershkast? Vaatasin kodulehel ringi, aga silma ei hakanud. See näeb niiii hea välja!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jah, sain selle poest kohapealt, allahinnatud asjade juures oli. Ilmselt sellepärast ei ole ka koduleheküljel :/

      Kustuta