LEATHER ON LEATHER

Heihei! Häid pühi! Kuidas läheb? See nädalavahetus möödub mul õppides. Üritasin ka üht muna värvida marmortehnikas, aga ei õ...


Heihei! Häid pühi!

Kuidas läheb? See nädalavahetus möödub mul õppides. Üritasin ka üht muna värvida marmortehnikas, aga ei õnnestunud hästi, mistõttu otsustasin, et sel aastal sellele rohkem oma aega ei raiska. Tulemust marmormunast saate näha Instagrami stooris @sincerelybitter.

Tahtsin Teiega jagada veel mõningaid pilte Rotonda della Besanast, kuhu läksime viimasel päeval uuesti. Koht on tõeliselt lummav, tuulevaikne ja mõnusalt soe. Peamiselt veetsid seal aega kohalikud itaallased, kes nautisid päikest või kaasa võetud lõunasööki. Mõnus vaheldus, sest mujal leidus üsna palju turiste. Krabasime siis ka meie enne lennujaama minekut RDB kandis ühest nurgatagusest söögikohast endale caesari salatid ja läksime lõunasööki nautima õue päikese kätte. Ilm oli nii soe!
Seljas oli mul minule midagi täiesti mitte loomupärast, sest üldiselt ma nii palju nahka korraga ei kanna. Reisil olles aga tunned end veidi teistmoodi ja nii otsustasingi nahktagi ja nahkpükste kasuks.

Olge tublid!

//Hi all! Happy easter!

How are you doing? It´s been a weekend full of studying for me. I tried to colour an egg in marble technique, but it didn´t turn out so good, which is why I decided not to waste my time on colouring eggs this year. You can see the outcome on my instagram stories @sincerelybitter.

I wanted to share some photos from Rotonda Della Besana, where we went again on our last day in Milan. Place is gorgeous, quiet and warm. We saw mostly locals there enjoying the sun or take-away lunch. It was a nice change to places full of tourists. So before we went to the airport, we took Caesar salads from a local cafe and went to enjoy our lunch in the sun too. It was so warm outside! I wore something I wouldn´t normally wear, all over leather.. On vacation you feel a bit different than usual so this is how I felt. 

Take good care of yourselves!

0 kommentaari