MAGAMISTOA VÄRSKENDUS

Mis puudutab koju uute asjade ostmist, siis pendeldan koguaeg edasi-tagasi. Mõtlen, et kas mul on seda tõesti vaja või saan elada õnne...


Mis puudutab koju uute asjade ostmist, siis pendeldan koguaeg edasi-tagasi. Mõtlen, et kas mul on seda tõesti vaja või saan elada õnnelikult ka ilma raha raiskamata? 

Kui elasime oma esimeses üürikorteris, siis oli meil ainult kaks voodipesu komplekti. Üks, mille sain kunagi sünnipäevaks ja teine, mis oli laenatud vanematelt. Mõlemad kasutatud, aga ajasid asja ära.

Nüüd blogijana on tekkinud vist kerge sõltuvus uuenduste järele ja kui nägin seda täpilist voodipesu h&m e-poes, siis ei suutnud ennast tagasi hoida. Oleme siin elanud aasta aega, aga juba tunneme, et oleme tüdinud. Hetkel kolimise plaane ei tee, seega kodu värskendamine tundub meie jaoks hädavajalik.

Kõige lihtsam viis seda teha, on vahetada diivanipatju, taimi, kodu aksessuaare ja voodilinu. Arvan, et väga palju saab kodus muuta mängides mustrite ja värvidega. Värvide jaoks me veel päris valmis ei ole, aga mustritega mängimine tundub lõbus!

Kui tihti Teie oma kodus make-over'eid teete?


// I’ve been back and forth a lot when buying new stuff to our home. Thinking about, do I really need it? Or can I live happily without spending money? When we had our first rental apartment, we had only two bed settings. I had one which I got for my birthday and another borrowed from our parents. Both old and used, but trustworthy. 

Now, as a blogger, it seems I kind of have an addiction for upgrades and when I saw this spotted bed setting at h&m I couldn't resist. We have lived here for a year and we already feel tired of the place. We're not planning on moving yet, so bringing some new life into our home is essential. 

Easiest and the cheapest way is to change some pillows, plants, accessories and bedsheets. I think you can change a lot by simply playing with patterns and colours. We're not quite ready for colours yet, so playing with patterns feels fun!

How often you do make-overs at your home?


PS! BLOGIAUHINNAD toimuvad ka sel aastal ja olen esindatud erinevate kanalitega lausa kolmes kategoorias! 

Kandideerin järgnevates kategooriates:
1. LOOMEBLOGID - instagram.com/korter43 (ainult koduteemalised postitused)
2. ELULISED BLOGID - www.sincerelybitter.com
3. ILU- JA MOEBLOGID - instagram.com/sincerelybitter

Kui sa arvad, et Sulle mu blogid ja kanalid väga meeldivad, siis kliki SIIA ja toeta mind kas siis ühes või kõigis kolmes kategoorias. Aitäh!
Ja minu poolt lisaks tervitused kõigile, kes on just EBA kaudu siia jõudnud! ;) Loodan, tuled veel teinekordki!

// Photos captured by me //

0 kommentaari