MOTHER'S DAY WITH SÕSAR // SOODUSKOOD

SOODUSKOODIGA "mai20" saad SÕSAR veebipoest oste sooritada 20% soodsamalt Emadepäev on kohe kohal ning kindlasti on T...

SOODUSKOODIGA "mai20" saad SÕSAR veebipoest oste sooritada 20% soodsamalt


Emadepäev on kohe kohal ning kindlasti on Teil puudu ideedest, mida kinkida kallitele emadele või teistele imelistele naistele, kes väärivad sel toredal päeval tähelepanu. 

Kevadel pöörame kõik erilist rõhku talvest väsinud naha turgutamisele ja niisutamisele. Minu meelest on kvaliteetne nahahooldus imeline kingiidee mis tahes naisele ja mis tahes tähtpäevaks. Kodumaine looduskosmeetika bränd SÕSAR on kolme särava Eesti naise poolt asutatud ning pärimusmeditsiinist inspireeritud. SÕSAR lugu sai alguse isiklikust vajadusest looduslike toodete järele. Asutajad väärtustavad kodumaa puhtust ning nende suureks unistuseks on, et ka meie lapsed, lapselapsed ja nende lapsed näeksid meid ümbritseva karge, puutumatu looduse ilu. 


Armsa kujundusega näomaskid, huulepalsamid, seebid jne leiab SÕSAR koduleheküljelt SIIT. Pakendi kaunis väljanägemine ning mandalat meenutav kujutis, mis justkui rosetina pakendit kaunistab, on kingipakend omaette. Ja lisaks veel need väikesed sõnumid.. ahh! 


LOOS ON LÕPPENUD! // Otsustasin teha ühtlasi ka emadepäeva puhul väikese KINGILOOSI! Loosi läheb SÕSAR Sacred Forest Peat Mask 150ml ja Natural Honey Lip Balm 10ml. 

Natuke infot ka e-poest nende kahe toote kohta:

Turbamask tasakaalustab nahka ja aitab reguleerida rasueritusprotsesse – kas suurendab või vähendab rasueritust nastavalt naha vajadusele. Mask aeglustab vananemisprotsesse, sügavpuhastab, niisutab ja eemaldab tõhustalt mürkained, jättes naha siledaks ja klaariks. Turbamask on ideaalne iganädalaseks kasutamiseks, sobides kasutamiseks nii kehal, näo- kui ka peanahal.

Leebe olemusega huulemesi sobib kasutamiseks ka kõige pisematele huultele. Kaitseb huuli nii kõrvetava päikese kui talvel karmi pakase eest. Lisaks saab huulemett kasutada salvina, niisutuseks kuivadele pindadele, kriimudele, marrastustele ja väiksemate põletuste korral.


Kingiloosis osalemiseks kirjuta, mida tähendab emadepäev Sinu jaoks ning lisa ka oma e-maili aadress, et saaksin võidu korral ühendust võtta. Võitja teen teatavaks siin samas blogipostituses 14. mai.

PALJU ÕNNE, EVELY! Võtan Sinuga ise ühendust.

PS! Mul on Teile ka sooduskood "mai20", millega saate 20% soodustust e-poest ostu sooritamisel kuni 12. maini

Soovin kõigile emadele, tulevastele emadele, emadeta naistele, meie seast lahkunud emadele.. kaunist emadepäeva! Lõputut armastust ning imelisi hetki kallitega!



// Photos captured by me //

7 kommentaari

 1. Olen emaks kahele vahvale põnnile (üks 2aastane ja teine 3kuune) ja see on parim tunne maailmas. Ma ei oota emadepäeva puhul kingitusi, piisab täiesti "head emadepäeva" soovimisest ja kallistusest (või väikesest naadikimbust nagu 2aastane mulle alles ükspäev kinkis :D).
  Järgmine aasta on vanem poeg ilmselt juba piisavalt asjalik, et ise üks torr kaart valmis meisterdada ja minuarust on see parim kink üldse, kui laps teeb midagi südamest just sulle mõeldes :).
  Oma emale ma tavaliselt emadepäeva puhul helistan ja soovin ilusat emadepäeva.
  Ühesõnaga ma arvan, et igal tähtpäeval ei pea olema kingitusi, eriti veel hinnalisi, aga on tore, kui siiski meeles peetakse :). Kingitusi on muidugi ka alati tore saada ükskõik mis päeval, aga see pole kohustuslik osa ja kõige tähtsam.

  VastaKustuta
 2. Emadepäev on minu jaoks päev, kui saab tunnustada eriliselt kõiki tublisid ja austust väärivaid emasid, kas siis lillede või kingitusega:) aga ühte kallistust vääriksid emad mitte ainult sel päeval, vaid IGA PÄEV:) et nad teaksid, kui tähtsad ja kallid nad on! annikalillik@gmail.com

  VastaKustuta
 3. Emadepäev on lihtsalt kalendris see eriline tähtpäev,et meeles pidada ja tunnustada emasid, teeb meele ju nii rõõmsaks , kui meeles peetakse lillede ja kingitustega, aga kallistusi tasuks jagada küll igapäev ja piisab sellest, kui soovitakse Head emadepäeva emadepäeval, kuigi enda emale viin oma perega ikkagi lilled :) eveliine33@hot.ee

  VastaKustuta
 4. Emadepäev tähendab minu jaoks palju, sest olen nüüdseks kolme imetoreda poisi ema ja see tunne on võimas!
  Tegelikult emadepäev kui tähtpäevana polegi nii oluline minu jaoks, sest meie peres väärtustatakse ema iga päev :)

  VastaKustuta
 5. Emadepäev - 🌸Parim võimalus südamest tänada inimest, kes on mu üles kasvatanud, mulle andnud kõik oma oskused ja teadmised ning olnud mu kõrval alati - heas ja halvas, toetanud kui mul on raske, olnud minuga kui ma olen õnnelik. Mida kõike võib EMA tähendada! ❤️ Emadepäeval lasen emal olla see, kes ta olla soovib ning annan talle vabaduse teha midaiganes ta hing ka ei ihka, et sa saaks ikka "puhata ja mängida" ka! 🙊🙈🙉

  MARIELPAHKEL@GMAIL.COM

  VastaKustuta
 6. Kuna eestlasena olen üsna tagasihoidlik heade sõnade ütlemisel, siis emadepäev on hea võimalus oma tunnete jagamiseks. Meeldib ema naerul nägu sel päeval, kui ta mõne vahva üllatuse osaliseks saab :)

  imbisober@gmail.com

  VastaKustuta