MOTHER'S DAY

Head emadepäeva kõigile imelistele naistele, emadele, õdedele, sõbrannadele, lastele, isadele jne!  Sel aastal on emadepäev teistsugu...


Head emadepäeva kõigile imelistele naistele, emadele, õdedele, sõbrannadele, lastele, isadele jne! 
Sel aastal on emadepäev teistsugune. Kui tavaliselt oleme saanud perega vanemate juures kokku, siis nüüd seda traditsiooni me ei jätka. Mõtlen emale i-ga-päev, kuid eluga tuleb edasi minna ja et seda päeva nii täna kui ka edaspidi üle elada, tuleb leida muid asju, mida tähistada. Tean, et ma ei ole ainuke, kel on täna valus ja soovin kõigile, kes minuga ühes paadis, jõudu! 

Vaatan nüüd tänasele päevale veidi teise nurga alt. Emadepäeva taga peituv tähendus on palju-palju sügavam kui lihtsalt "emade päev", sest mõnikord on nii, et "emaks" on hoopis erinevatel põhjustel inimesed meie ümber - sõbranna, vanaema, tütar, tädi, isa või keegi muu. Ma hetkel pikemalt sellest ei räägi, läheme õdedega piknikule ning seejärel süütame meie armsale emale küünla ♥. 

Ilusat päeva!

//Happy mother's day for all the wonderful women, moms, sisters, girlfriends, children, dads etc! This year mother's day is different. Usually the whole family comes together at my parents house, but we're not continuing this tradition. I think about my mom e-vry-day, but you got to move on and to survive this day today and in the future, you need to find other things to celebrate. I know, I'm not the only one who feels pain today and I wish all of you a lot of strength! 

I see Mother's Day differently now. It's so much more than just "mother's day", because sometimes for different reasons your "mother" is people around you - your friend, grandmother, daughter, your aunt, dad or someone else. I won't go deeper than that, because we're going on a picnic with my sisters and then we'll light a candle for our dear mom ♥.

Happy day!

2 kommentaari

  1. It's so wierd that we in Sweden, Norway and a couple of other countries celebrates mothers day the last sunday in may and not at the same time as the rest of the world.. :P

    VastaKustuta
  2. Suured kallid Sulle Mai!

    VastaKustuta