EVENING GLOW

Ilmad on lõpuks ilusaks läinud ja kogu Eesti on saanud nagu uue hingamise. Inimesed on rõõmsamad, lõõgastunumad, kõik veedavad väljas vab...Ilmad on lõpuks ilusaks läinud ja kogu Eesti on saanud nagu uue hingamise. Inimesed on rõõmsamad, lõõgastunumad, kõik veedavad väljas vaba aega ja naudivad elu. 

Ka mina ei ole teistest selles mõttes erinev, sest üha enam käin väljas ilma, et selleks mingit põhjust oleks. Nii veetsin ka kolmapäeval pika päeva Tallinnas ja õhtul tegime Eviga mõned pildid blogi jaoks. Olen saanud piltidel oleva pluusi kohta väga palju komplimente, fotodel aga selle ilu minu meelest üldse välja ei paista. Ilmselt mõned riided ongi rohkem fotogeenilised kui teised. 

//Weather is finally great here in Estonia and it's totally different now. People are happier, more relaxed and they spend a lot of their time outside enjoying life.

I´m not any different from them in that way, because I find myself more and more outside for no reason. So on Wednesday I spent a long day in Tallinn and just before the sunset we (me and my lil sis) took some pictures for my blog. I've got a lot of compliments about this navy blue top, but I don't think it looks that good on photos. I guess some clothes are more photogenic than others..


Top: Denim Dream
High waisted jeans: Zara
Shoes: River Island
Jacket: Zara
Bag: Michael KorsTuleval nädalal on mul plaanis teha üks sisustuse teemaline postitus, mis ootab kirjutamist juba tegelikult veebruarikuust alates. Lisaks veel tahan tuua natuke uudiseid disainist ja natuke moest.

Mõtlen, et jätkaks postituste tegemist 3 korda nädalas, nagu varem. Mul on mõte teha postituste seeria ja räägin sellest lähemalt, kui esimene postitus selline valmis. Midagi veidi teistsugust, et blogile rohkem elu sisse tuua. Kui Teil on mingeid kindlaid soove teemade kohta või konkreetseid küsimusi, millest tahate rohkem teada, siis andke aga märku! Olen avatud raamat :)

//This week I have planned a home decor related post for you, which has been waiting for me to write it since February actually. Plus, I have some design related news to bring you and something about fashion too. 

I'm thinking about posting three times a week again. An idea about series of posts is on my mind, but I´ll talk about it more when posting the first one. Something a little different to spruce up my blog. If you have any additional ideas or things you want to know, just let me know. I'm an open book! :)// Photos by @schultsevi, edit by me //

0 kommentaari