GRAFOMAP POSTERS

Olen pidevalt uute plakatite, piltide ja illustratsioonide otsingul, sest nendega on nii lihtne tuua muidu minimalistlikusse koju vei...


Olen pidevalt uute plakatite, piltide ja illustratsioonide otsingul, sest nendega on nii lihtne tuua muidu minimalistlikusse koju veidi värskust. Mõni aeg tagasi saatis Grafomap mulle minu vabal valikul kaks kaardiplakatit. Otsustasin koduvalla Kose kasuks ja muidugi ei saanud üle ega ümber Tallinnast. Need kaks asukohta on minu jaoks nii südamelähedased ja meile tundus lausa loogiline, et just need kaartidena seinale riputame. Kose ripub meil elutoa seinal ja Tallinn magamistoas. 

Postitus oleks tegelikult pidanud Teieni jõudma juba veebruaris, aga kuna nii suurele formaadile (50x70cm) on raske leida musta puidust pildiraami, siis ei suutnud ma kuidagi neid plakateid ära raamida. Lõpuks otsustasime, et olgu siis plastikust raam, saab ju hiljem välja vahetada?!

Tahaksin luukere pildi ka välja vahetada. Joonistasin selle kunagi anatoomilise joonistamise loengu raames ülikoolis. See on ka mingil määral südamelähedane, aga meile sobiks selle koha peale hoopis midagi värvilist. Mis Teie arvate?

Millised on Teile südamelähedased kohad, millest laseksite kaardi trükkida? 

//I'm always searching for new posters, pictures and illustrations for our home, because it is so easy to change the look of the room with pictures on the wall. A while ago Grafomap sent me custom made map posters. I chose my home parish Kose and of course couldn't resist a map about Tallinn. These two locations are so close to my heart and it felt obvious to place them on our walls. Kose map hangs in our living room and Tallinn in our bedroom.

This post should have been up already in February, but it is really difficult to find a black wooden frame for pictures that big (50x70cm). So I wasn't able to frame them. Finally we decided that plastic frame will do, we can always change them later, right?! 

I'd like to change the skeleton drawing too. I drew that in the university a while back. It is close to my heart, but we could use something more bright and colourful in its place. What do you think?

Which place would you print as a map?In friendly collaboration with Grafomap. All opinions are my own.

// Photos captured by me //

2 kommentaari

  1. Kui Su instagramis neist pilti nägin, tekkis kohe ideid mis paigad endale seinale laseks teha. Kindlasti saaks valituks üks pisike linnake Norras ja muidugi Viimsi. Liiale ei tahaks minna, aga varuks jääks veel Rapla ja Pärnu ka (:

    VastaKustuta
  2. Mulle meeldiks plakat Saaremaast ♥♥♥

    VastaKustuta