PERFECT & MULTIFUNCTIONAL

Ma arvan, et peaksin ostma riideid vajaduse tekkides konkreetsele üritusele, mitte siis, kui leian, et miski väga meeldib. Põhjus nim...


Ma arvan, et peaksin ostma riideid vajaduse tekkides konkreetsele üritusele, mitte siis, kui leian, et miski väga meeldib. Põhjus nimelt selles, et kui on otseselt vajadus, leian just sellise, mis saab kõige rohkem kasutust. See pluus sobib nii mitmel erineval moel kandmiseks, lisaks ideaalne ka lihtsalt randa minnes (e-poes saadaval SIIN). Ostsin selle endale täiesti juhuslikult, sest määrisin linnas olles ennast ära ja õhtuseks ürituseks oli vaja midagi muud ruttu selga saada. Väljas oli tuul ja otsisin just midagi õhulist ja kerget, mis tuules ilusti liiguks. Minu jaoks on palmipuu piltidega variant midagi täiesti teistsugust, aga tol hetkel ajanappuse käes ei leidnud lihtsalt midagi, mis paremini sobiks. Nüüd on see üks minu lemmikutest pluusidest. Tavaolukorras ei oleks ma seda kunagi ostnud. 

Ja kui rinnale tikitud mustrid enam moes pole, harutan palmipuud ettevaatlikult lahti ja saan pluusi edukalt edasi kanda ;). Klassikaline valge ei lähe ju kunagi moest?!

//I think I should buy clothes for actual events when I need them, not when I find something I like. The reason is, if I need something specific, I'll find something that I use the most. This shirt (link HERE) suits me in so many different ways, it's multifunctional. Perfectly wearable even on the beach. I bought this shirt randomly, because I spilled something on my outfit and I had an event to go to. It was windy so I was looking for something light and flowy, which would move nicely with the air. Palm tree apliques are not actually my cup of tea, but there wasn't much to choose from with the time I had left. Now it is my favourite shirt. I wouldn't have bought it in usual circumstances. 

If palm tree apliques go out of style, I can remove them and still wear the shirt ;). Classic white never goes out of style, right?!// Photos captured by me //

0 kommentaari