WARDROBE MALFUNCTION

Mooniväljal pildistades oli mul esialgu seljas punane minikleit. Minu jaoks tundusid punased moonid ja punane kleit nii täi...


Mooniväljal pildistades oli mul esialgu seljas punane minikleit. Minu jaoks tundusid punased moonid ja punane kleit nii täiuslikuna. Tegelikult aga selgus kohapeal, et kleidiga oli äärmiselt ebamugav ja ma nägin tobe välja. Õde soovitas vahetada kleit teksade ja valge pluusi vastu, mille olin igaks juhuks kaasa võtnud. Kuigi moonidega ma pärast seda enam ühte ei sulandunud, tundus valge pluus siiski väga hea! See pluus on kusjuures istunud mul kapis kaua, sest iga kord kui selga panin, tundus see kuidagi kandiline. Tuleb välja, et tegelikult on see pluus liikumises väga ilus ja tunnen ennast seda kandes enesekindlalt. Räägin kohe lähemalt, miks...

1. MUGAVUS

Mugavus on kõige alus! Kui tunned ennast mugavalt, siis see paistab ka väljapoole. Kui väljas tuul puhub, siis minikleit ei näe hea välja. Kergest kangast lendlev pluus aga sobib tuule kätte hästi. See pluus on H&M-st ostetud, ilusat elevandiluu värvi kangast ja plisseeritud. Alt laienevad varukad lendlevad tuules ja muidu vabalt langev lõige mõjub piha ümber atraktiivselt. Samas annab selline avar lõige ruumi ka liikumiseks, mis on mugavuse koha pealt väga oluline.

2. MIDAGI ERILIST

Kontsakingad, silmatorkavad kõrvarõngad, värviline kott või huvitav detail pluusi küljes. Üks eriline element riietuse juures mängib suurt rolli ja teeb üldmulje huvitavaks. 

3. KINDLUSTUNNE

Kannan alati rinnahoidjat ja lisaks ka vööd, kui jalas on püksid. Ilma tunnen ennast väga ebakindlalt. Minu arvates pole midagi vähem atraktiivset kui alla vajunud teksad või püksivärvli äärest piiluv aluspesu. Selle tuulise ilmaga tundsingi, et midagi on väga valesti. Iga tuulepuhanguga tõusis kleit üles ja pidin kätega seda all hoidma või istuma võimalikult madalal rohu sees, et mitte üleliigselt ennast paljastada. Kui mul oleks olnud lühikesed püksid all, oleks olnud juba hoopis teine tera!

Tahangi selle postitusega öelda, et vastavalt ilmale riietumine on nii oluline, kui tahad tunda ennast hästi ja välja paista enesekindel. 

//While being on that poppy field, at first I was wearing a red dress, because it seemed so perfect in my mind with those red poppies. But what actually turned out was, that this dress made me uncomfortable. I looked awkward. My sister suggested I change the dress with the white blouse I had brought with me. Although I wasn't matching with the red poppies anymore, I discovered that this blouse is great! It has been in the bottom of my closet a long time and feels boxy every time I try it on, but turns out it is actually one of those clothing items that makes me look good and confident. I'm going to tell you why...

1. COMFORT

Comfort is the key! If you feel comfortable, you are not awkward. And awkward never looks good! When it is windy, a mini dress looks awkward, but a flowy white shirt doesn't. This shirt is from H&M, in a gorgeous ivory pleated fabric that's slightly see-through. Bell sleeves look good while moving in the wind and a loose cut makes this shirt flattering around the waist and gives me extra room to feel comfortable. 

2. THAT "LITTLE EXTRA" SOMETHING

A pair of heels, statement earrings, a colourful bag or a detail on your shirt. It makes a statement and you won't look boring. Don't underestimate the power of little details. 

3. SUPPORT

I always wear a bra and also a belt when wearing trousers. Otherwise I feel all over the place. There is nothing less flattering than sagging jeans or peaking underwear. The red dress was totally wrong with this weather, because it rose every time there was a breeze. I had to hold it in place or sit in the grass to hide my bum. If I would have shorts underneath - totally different story!

What I mean to say, is that picking outfits according to weather is so important if you want to feel good and look confident.


// Photos captured by @schultsevi & me, edit by me //


10 kommentaari

 1. Vauuvauuvauuu, mega ilusad pildid!

  VastaKustuta
 2. These photos are flawless! In love with this location and that top is so pretty on you.

  I'd love for you to check out my blog if you get a chance!
  http://gypsysundayblog.com/

  VastaKustuta
 3. Such dreamy photo's! xx, Erin - www.stylebythepeople.com

  VastaKustuta
 4. Such a stunning blog post. You look gorgeous!

  Liz
  www.liznroad.com

  VastaKustuta
 5. Tõeliselt kaunid fotod! Jumaldan moonide lihtsat ilu :)

  VastaKustuta