HE SAID YES!

Heihei! Toredat laupäeva jätku! Käisime täna linnas üle pika aja ja pärast seda olen nagu panniga pähe löödud. Vist on mingi viirus kal...

Heihei! Toredat laupäeva jätku! Käisime täna linnas üle pika aja ja pärast seda olen nagu panniga pähe löödud. Vist on mingi viirus kallale tikkunud. Kurk valutab ja veidi paha on olla. Aeg-ajal annavad ka kõrvad tunda, aga usun, et see on kurguvalust. Loodan, et läheb ruttu üle.

Seekord jagan pilte meie mõlema outfitist. Te võite vaid ette kujutada, kui õnnelik ma olin, kui M oli nõus blogipostituse jaoks pildile tulema. M on tegelikult suur osa minu blogist, tavaliselt on ta lihtsalt kaamera taga või abistamas oma nõuga. Olen äärmiselt tänulik ja õnnelik, et ta minu kõrval on ♥. Kes teab, ehk näeb teda siin tulevikus veel rohkemgi :).

//Hi all! Hope you're having a wonderful Saturday! We went to the city today and after that I'm almost like beaten with a pan. I think I've caught up on something, my throat is sore and I feel a little bit off. I'm feeling uncomfortable in my ear too from time to time, but I think it's the sore throat radiating. Hope it will pass quick. 

Today I'm sharing photos of both our outfits. You can only imagine how happy I was when he agreed to pose for my blog post. M is actually a really big part of my blog, usually just behind the camera or helping by advising me. I am extremely grateful and happy that I have him by my side ♥. Who knows, maybe even more in the future :).

Wearing:
top: Lufta (him), Mango knit & h&m jersey (her)
jeans: Levi's (him), Zara (her)
Shoes both from shoeshop.ee

*In friendly collaboration with Shoeshop.ee

// Photos captured with @small.mile, edit by me //

0 kommentaari