MELROSE

Sellest on palju möödas, kui viimati valgeid pükse kandsin. Kui aga leiad selle õige paari, siis meie jahedasse suvekliimasse sobivad n...Sellest on palju möödas, kui viimati valgeid pükse kandsin. Kui aga leiad selle õige paari, siis meie jahedasse suvekliimasse sobivad need ideaalselt! Valged püksid iseenesest on nii mitte-midagi-ütlevad, aga kui valida veidi huvitavam lõige, siis pole vaja teha muud, kui lisada juurde ühevärviline t-särk, oma lemmik jakk ja mõned klassikalisemad aksessuaarid. Kannan täna taaskord Daniel Wellingtoni käevõru ja käekella Classic Petite Melrose (rohkem pilte kellast leiate SIIT).

PS! Sooduskood "BITTER" annab Teile kõigile 15% allahindlust Daniel Wellingtoni koduleheküljel ostu sooritamiseks. Kiirustage, kood kehtib kuni augustikuu viimase päevani.

//It's been a while since I wore white trousers. But if you find the perfect pair, then they're exactly what you need in this Estonian summer weather! White trousers generally are nothing special, but when you opt for a more interesting cut, you only need to add simple t-shirt, your favourite jacket and some classic accessories. Today I'm wearing this beautiful Daniel Wellington cuff and Classic Petite Melrose watch again. (more pictures of this watch HERE).

PS! Code "BITTER" will give you 15% discount on Daniel Wellington web shop. Hurry up, promo code will last until the end of August.


*In friendly collaboration with Daniel Wellington

// Photos captured by my beautiful sister Evi //

0 kommentaari