NYX PROFESSIONAL MAKEUP LUNCH

Alles see oli, kui NYX Professional Makeup Eestisse tuli ja juba on möödas aasta. Kuidas aeg lendab! Eelmisel reedel olin taaskord oodatu...Alles see oli, kui NYX Professional Makeup Eestisse tuli ja juba on möödas aasta. Kuidas aeg lendab! Eelmisel reedel olin taaskord oodatud Nyx Professional Makeup üritusele ja seekord võttis meid vastu Merlin, kes nüüd kommunikatsioonijuhi positsioonil Eestis toimetab. Minu suured õnnitlused!!

Ilulõuna toimus Harju tänaval asuvas restoranis Pegasus. Lauale toodi maja poolt küpsetatud imemaitsev krõbe leib, põnevaid snäkke ja üks minu lemmikuid oli ka rikkalik värske salat. Üks tore söögikoht on jälle minu nimistusse tekkinud ja selle üle on ääretult hea meel!

Augustikuus on tulemas NYX Professional Makeup'il ohtralt uusi tooteid ja kindlasti tutvustan lähiajal mõningaid oma lemmikuid ka Teile :) 


//It seems like yesterday when NYX Professional Makeup arrived to Estonia and already it's been a year. How time flies! So on Friday I was welcomed at Nyx Professional Makeup event and this time it was Merlin who invited us all. She is now the community manager of Estonia. Biggest congrats! 

Beauty lunch was held in Pegasus Restaurant in Tallinn. I loved their crispy bread and delicious vegan salad. A lovely restaurant has made it to my list and I am more than happy about it!

There are coming a lot of new products in August to Nyx Professional Makeup stores and I will introduce to you some of my favourites soon! :)

0 kommentaari