NYX STORE OPENING @ÜLEMISTE

Teisipäev oli meeleolukas! Nyx Professional Makeup'il on Eestis nüüd päris oma pood ja see asub Ülemiste keskuses! Mul oli au osaleda...Teisipäev oli meeleolukas! Nyx Professional Makeup'il on Eestis nüüd päris oma pood ja see asub Ülemiste keskuses! Mul oli au osaleda kaupluse VIP avamispeol. Rahvast oli selle väikese poe kohta väga-väga palju, aga see ei tule üldse üllatusena. Kõigile teadmiseks, et täna on ametlik avamine Ülemiste keskuses ja kõik huvilised on oodatud! Uksed avatakse kell 10:00 ja kõigile, kes sooritavad ostu rohkem kui 100 euro eest, antakse kaasa ka jumestustarvikute kohver. 

Mis selle poe juures eriti põnev on, on see, et seal on tagaruumis ka jumestuskooli nurgake, kus hakkab toimuma erinevaid meigikoolitusi, millest soovijad saavad osa võtta.

Et NYX Professional Makeup’i tegemistega kursis olla, jälgi neid Instagramis või Facebookis

//Tuesday was eventful! Nyx Professional Makeup opened their first store in Estonia and it locates in Ülemiste Centre, I was honored to be invited at their VIP opening party. It was way too crowded for this little shop, but I am not surprised. FYI, today is the official opening and every single one of you is welcome to visit! Doors will be open at 10 o'clock and everyone who makes a purchase worth at least 100 euros, gets a makeup suitcase as a gift.

What's exciting about this store is that there is a little makeup school corner for all of you to take courses at. 

To keep up with NYX Professional Makeup, follow them on Instagram or FacebookFollow me on:

2 kommentaari

  1. oeh, neid sõõrikuid sööks veel ja veel xD

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ma usun täiesti, kuigi ma ise ei maitsenudki ühtegi. Väldin loomseid toiduaineid ja seepärast pidin piirduma vaid sõõrikute imetlemisega :D

      Kustuta