SIROWA #ILUSADUUDISED

NEW SEASON, NEW PERFUMES  Heihei! Kuidas läheb? Mina olen nädal aega haigena ringi jooksnud. Mõnes mõttes on seljataga põnev nädal,...NEW SEASON, NEW PERFUMES Heihei! Kuidas läheb? Mina olen nädal aega haigena ringi jooksnud. Mõnes mõttes on seljataga põnev nädal, aga samas ma pole saanud seda 100% nautida. Täna alles tunnen, et enesetunne läheb paremaks (mul ei valuta enam kuskilt) ja see on niiii hea tunne!

Ma jagan möödunud nädala üritustest infot Teiega veidi tagurpidi, alustades reedest, kui veetsin pärastlõuna imearmsa Sandraga Sirowa Grupi pressiüritusel Kino Kosmoses. Seal tutvustati meile selle sügise uudistooteid ilu valdkonnas erinevatelt brändidelt. Esindatud olid Elisabeth Arden, Hugo Boss, Juicy Couture, Chloé, Gucci, Rimmel, Max Factor jpt meile tuntud brändid. Suurem hulk tooteid, mida meile tutvustati, olid parfüümid ja iga lõhna taustaloo juurde näidati ka videoklippi või esineti tantsunumbriga. Igav ei hakanud hetkekski ja pinget hoiti mõnusalt üleval.


Mulle nii meeldib, kui parfüümil on lugu ja seda turundamisel ära kasutatakse. See on see miski, mis annab lõhnakogemusele väärtust juurde ja kõnnib Sinuga igal sammul kaasas, kui lõhna kannad. Minu meelest vähemalt.

Kõige rohkem meeldis mulle taustalugu Calvin Klein uuest lõhnaduost OBSESSED. See on tänapäevane interpretatsioon vanast klassikust Obsession, mille reklaamnäoks oli Kate Moss. Tollase Obsession parfüümi kampaania fotod said alguse tegelikult lihtsalt Mario Sorrenti varem tehtud fotodest, mille ta oli pildistanud oma modellist tüdruksõbrast, Kate Mossist. Calvin Klein nägi neid ja saatis noore paari puhkusele tingimusel, et nad teevad Obsession parfüümi kampaania jaoks palju pilte. Kuna nad olid mõlemad alles nii noored ja reis oli neile rohkem puhkuse kui tööreisi eest, siis fotod tulid välja väga ehedad, lavastamata. Nüüd 25 aastat hiljem saame näha ka teisi pilte sellest fotokollektsioonist, mida varem ei ole kuskil avaldatud. Ühtlasi on loodud selle juurde ka mälestusi täis parfüümiduo. Uued Obsessed parfüümid kujutavad endast mehe ja naise parfüümi, mis põimuvad omavahel nagu kaaslase lõhn sinu nahal pärast embust. Lõhnad tundusid minu jaoks sellised sügavad, muhedad, kuid tsitruselised. Inglisekeelsed lõhnanoodid kirjutasin fotole. Imeilus kombo ja lõhnad sobivad omavahel nii hästi!
Leidsin endale ürituselt ka uue lemmiku - Gucci Bloom ♥


Ütlen kohe, et lõhn tundub paberile pihustades kuiv ja elutu. Alles nahal hakkab elama nagu kesksuvine lilleaed. Gucci Bloom lõhnanootideks on tuberoos, jasmiinipunga ekstrakt ja India kombreetum - lill, mis muutub valgest punaseks, kui õitseb. Tegemist on imelise lõhnabuketiga, mis ei ole üleliia magus. Lõhn tundub puhas ja värske.
Alates 2015/16 sügistalvisest moekollektsioonist on näha, et Gucci on muutunud. Muutuste taga on uus loominguline juht Alessandro Michele, kelle missioon on taasleiutada bränd ning muuta see atraktiivseks ka milleeniumi põlvkonnale. Gucci Bloom on üks osa kuulsaks saanud lillemotiivide perekonnast ning pudeli disain naiselik ning samas minimalistlik. See lõhn kogu oma olemuselt mulle tohutult sümpatiseerib. Hoiatuseks, see on kindlasti rohkem täiskasvanulik parfüüm ja ilmselt ei istu magusate ja mahlaste lõhnade armastajatele.Uued lõhnad on jõudnud nüüd ka juba poodidesse, sügis on täpselt õige aeg nii endale kui kallimale uus parfüüm soetada :)

Millised parfüümid Teile meeldivad? Kas on ka siit mõni, millesse juba kiindunud olete?

2 kommentaari

 1. Küll Sa oled ilusad pildid teinud. Oled selle ürituse sulni vibe´i ka piltidele püüdnud. See on küll meistriteos. Mulle ka nii meeldis, kuidas Helen rääkis lõhnalood lahti ja tutvustas erinevaid brände. Mind kõnetas samuti Calvin Kleini lõhna piltide saamise lugu ja GUCCI Bloom andis mõtteid. Kuid mu enda elust oli BVLGARI parfüümireklaam Bella Hadidiga. Ma küll ei saanud kontserdilt ära minna, kuid mind valdasid samad tunded, mis selles reklaamis Bellat.

  www.stellarium.ee

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Minu meelest nii tore, kuidas lood inimesi kõnetavad ja parfüümile sellega kohe elu sisse tuleb ♥

   Kustuta