WEEKEND

Heihei kõigile! Nädal taaskord möödas ja mul on nii piinlik, sest lubasin hiljuti rohkem blogida.. Vahel ilmselt tuleb asju ette. E...


Heihei kõigile! Nädal taaskord möödas ja mul on nii piinlik, sest lubasin hiljuti rohkem blogida.. Vahel ilmselt tuleb asju ette.

Eelmisel nädalal ühel päeval otsustasime M-ga, et sõidame Pärnu. Broneerisime toa viimasel minutil. Meile meeldinud hotellis oli ainult üks tuba veel saadaval ja vaid üheks ööks. Olime veidi pettunud, sest tahtsime jääda kauemaks, aga ilmselt alati ei saa seda, mida tahad.. Vaade meie toa rõdult aga oli väga hea! Rand vaid mõne sammu kaugusel.. Kahjuks ilm ei olnud nii hea, kui lootsime ja rannas peesitamisest ja ujumisest eriti midagi välja ei tulnud. Nii tuuline ja jahe ning päike tuli vaid õhtuks välja. Siiski rannas jalutada ja teises Eesti nurgas aega veeta on hoopis midagi muud, kui kodus puhata. Teinekordki!

Mõtlen tagasi ja soovin, et suvi tuleks veel üheks korraks tagasi :)


// Hi everyone! A week has passed and I feel so embarrassed because I promised more content.. I guess, sometimes life happens.

So last week one day M and I just decided that we are going to Pärnu. We booked the hotel very last minute. There was one room left for one night, we were actually a little disappointed. We wanted to stay longer, but I think you take what you get.. The view from our balcony was so nice! Beach just few steps away.. Unfortunately the weather wasn't good enough to spend it sunbathing and swimming. It was so windy and chilly, sun came out only by evening. Nevertheless, walking at the beach and spending time away from home is something else than resting at home. Will do it again!


Thinking back and wishing summer would return one more time :)

0 kommentaari