NEW FROM KIEHL'S

Mis puudutab minu näohoolduse rutiini, siis sellega ma palju mängida ei armasta. Olen proovinud mitmeid tooteid lihtsalt sellepärast, e...


Mis puudutab minu näohoolduse rutiini, siis sellega ma palju mängida ei armasta. Olen proovinud mitmeid tooteid lihtsalt sellepärast, et need on uued ja põnevad, aga lõppude lõpuks tundlik või teatud ainetele reageeriv nahk annab endast märku ja naha olukord läheb heast kehvaks või kehvast kohutavaks. Mulle on minu nahk väga oluline. See on minu visiitkaart - esimene asi, mida inimesed minuga näost-näkku vestlema asudes näevad. Olen pikka aega pidanud oma nahka paksu meigi alla peitma, kuid nüüd esimest korda elus kasutan õhukese katvusega jumestuskreemi (sest see sisaldab SPF-i) ja peitekreemi vaid silmade all. Ma tunnen end hästi ja enesekindlalt ka ilma meigita ja ma ausalt ei mäleta, millal see viimati nii oli. Loomulikult tekib endiselt näole veel punne, aga nüüd ei ole neid enam nii palju ja olen suutnud tekkinud punnid kiirelt kaotada. 

Kõik vist juba teavad, et olen suur Kiehl's toodete austaja ja kui nad minuga ühendust võtsid, olin väga õnnelik, et saan ise valida, mis valdkonnast soovin tooteid proovida. Akne valdkonnast on Kiehl'sil täiesti uus tootekomplekt Blue Herbal Acne Elimination System, milles olevad tooted ka siin postituses mainitud on.


1. Minu kõige lemmikum asi, ilma milleta ma enam elada ei saa, on Blue Herbal kuivatav geel (15ml, ligikaudu 18€)

See on väikeses tuubis olev vistrikele kantav geeljas aine, mis kuivatab vistrikud kiirelt ja ühtlasi mõjub see ka vistrikeid ennetavalt ja arme pleegitavalt. Kuna mina magan öösel alati käed põse all ja põskedele tekivad selle koha peale ikka punnid, siis olen hakanud kandma seda kreemi enne magama minekut üle põskede ja see on aidanud ennetada komedoonide ja punnide teket selles piirkonnas. Geel kuivab nahal ja moodustab sellise kaitsva kihi, mispärast ei ole hea seda panna peale enne meigi peale kandmist. See lihtsalt rullub muidu kokku, nagu teine nahk. Tundub rõve, aga just see kiht aitabki ennetada mustuse ja bakterite ligipääsemist naha pooridesse. Vahel harva kannan väikese koguse ka üle kogu näo, aga ma ei liialda. Koostisainete listis ei jäänud mulle esikuusiku seas silma midagi ülemäära nahka ärritavat ja kuna minu nahale sobib, siis sobib ilmselt ka paljudele teist. Vähemalt väärib proovimist. 


2. Ammune lemmik, mida olen juba mitmeid pudeleid soetanud, on Kiehl's Blue Herbal Gel Cleanser (250ml, ligikaudu 18€)

Teeb naha korralikult puhtaks, lahustab rasu ning mustuse ja saan sellega vajadusel edukalt ka silmameigi maha. Silmameiki eemaldan muidugi äärmise ettevaatlikkusega, sest toode on tugevalt jahutav ja silma sattumisel väga ebameeldiv. Minu esmasest kogemusest selle toote kohta saate lugeda SIIT

3. Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment (150ml, ligikaudu 18€) sarnaneb minu meelest toimelt väga Blue Herbal Gel Cleanserile.

Konsistentsilt palju paksem ja pealekandmine veidi erinev, aga tulemus minu jaoks põhimõtteliselt sama. Lõhnab minu jaoks veidi ebameeldivalt ja seepärast kasutaksingi pigem seda teist. 


4. Veel üks toode, mis väga meeldis ja mis tundub kontseptsioonilt ka huvitav, on Blue Astringent Herbal Lotion (125ml, ligikaudu 18€)

Kui mul on üks neist päevadest, mil nahk otsustab olla väga rasune juba vara hommikul, kannan seda puhastatud näole piirkondadesse, kuhu tekib rasu. Nahk muutub koheselt matiks ja siidjaks. See toonik mõjub kui antiperspirant ning sellele väitele annab kinnitust koostisainetesse kuuluv alumiinium klorohüdraat. Kuna tegemist on alumiiniumühendiga, siis enne kasutamist tuleb veenduda, et Sinu nahk seda talub.


5. Lisaks sain Kiehl'silt ka Butterstick Lip Treatment SPF 25 huulepalsami (4g, ligikaudu 18€)

Olen proovinud ka mango Kiehl's Lip Balm #1 ja mõningase kasutamise järel andsin õele. Ma ei kasuta tavaliselt huulepalsameid, sest tunnen, et nad ei niisuta. Minu kogemus näitab, et üks rikkalik näokreem või silmakreem teeb kaks korda kiiremini töö ära. Kui aga huulepalsam sisaldab SPF-i, siis väärib see kohta minu käekotis. See on mõnusalt kreemine ja sulab huultel, niisutab hästi ja lõhn on väga õrn ning ei häiri sisse hingates (olen selles osas väga valiv). Pakend on sametise viimistlusega ja kuigi tavaliselt ma toodete pakendeid mainida ei armasta, siis seekord pean ütlema, et huulepalsami kohta on pakend muljetavaldav - tugev, keeratava korgiga ja väärikas. Soovitan neile, kes otsivad huulepalsamist midagi rohkemat, kui niisutust. Nii meestele, kui naistele.

Kas olete mõnda neist toodetest juba proovinud? Milliste nahaprobleemidega Teie maadlete ja kas olete leidnud ka häid tooteid, mis nende vastu aitavad?

Follow me on:

0 kommentaari