OUTFIT: Not Fall

knit: Mango (similar here ) / bag: Michael Kors / skirt: Mohito (similar here ) / boots: Zara (old) Tere-tere sõbrad! Möödas on kiire...

knit: Mango (similar here) / bag: Michael Kors / skirt: Mohito (similar here) / boots: Zara (old)

Tere-tere sõbrad! Möödas on kiire nädal. Uus kooliaasta on alanud ja elu on jälle tavapäraselt kiires tempos. Jooksmist on palju, lisaks koolile on viimasel ajal olnud palju üritusi, kuhu mind on kutsutud ja õnneks on õnnestunud enamustel ka kohal käia. Suur rõõm ja aitäh kõigile! To-do listid on ka väga lühikese ajaga juba nii suureks kasvanud, et raske on aru saada, mis toimub. Paistab, et asi niipea kergemaks ei lähe, aga õnneks inimene harjub kõigega. Ma üldse ei kurda, sest sellised perioodid elus on väga põnevad. Soovin lihtsalt, et kool ja melu oleks rohkem käe-jala juures ja ei peaks nii palju aega kulutama, et liikuda punktist A punkti B. 

Blogi ma unarusse kindlasti ei jäta, lihtsalt postitusi ilmub võib-olla veidi kaootilisemalt kui muidu. Üritan hoida tempot, kus pikemat pausi kui nädal, ma postituste vahele ei jäta. Siiski, kui jõuan 3 postitust teha nädala jooksul, siis teate küll, ma ennast tagasi ei hoia ;)

Täna on mul tavapärase pühapäeva asemel pesupäev. Kuna see on viimase kahe nädala jooksul ainus päev, mil vihma ei saja ja olen samal ajal ka kodus, siis mul lihtsalt ei ole muud varianti. Võin uhkusega öelda, et pesukorv on juba pooleldi tühi (hommikul ajas see üle ja põrandal maas oli veel teine kuhi).

Hoolimata vihmast ja rutiini naasmisest ei tunnista ma veel, et sügis on alanud. Kalendri järgi ei ole ka ja sellepärast näete täna mind seelikus. Neljapäev on selline päev, kus loengute vahel on üks kolmetunnine auk ja õde saabub just täpselt sel ajal linna. See on ideaalne võimalus kohtumiseks ja teinekord ka outfiti pildistamiseks. Seekord küll vihma sadas ja mul ei olnud vihmavarju kaasas, aga vähemalt oli väljas soe. Nagu teate, ei ole ma suur seeliku kandja, kuid viimasel ajal seelikut ainult kanda tahakski. Püksid tunduvad kuidagi igavad. Mure on aga nimelt selles, et mu seelikud ei sobi koolis/tööl käimiseks, sest on liiga lühikesed või liialt ümber. Õnneks on praegu poodides ilusate ja viisakate seelikute valik lai ja olen juba ka mõned sobilikumad endale välja valinud, mida tahaksin selga proovida. 

// Photos captured by @schultsevi, edit by me //

0 kommentaari