WELCOME TO THE FAMILY, ASHFIELD!

Daniel Wellington ei väsi üllatamast! Taaskord on neil väljas uus mudel ja seekord on tegemist musta värvi metallist rihma ja sihverpla...


Daniel Wellington ei väsi üllatamast! Taaskord on neil väljas uus mudel ja seekord on tegemist musta värvi metallist rihma ja sihverplaadiga Classic Petite Ashfieldiga. Valikus on nii kuldsete kui ka hõbedaste detailidega käekell ja nagu ikka, valisin mina kuldse. :)

Käekellata ma kodust ei lahku ja mulle meeldib, kui kell sobitub ka minu riietusega. Viimasel ajal on hakanud mulle meeldima klassikalised must ja valge ning Ashfield sobib mu sügisese garderoobiga hästi. Piltidel on näha, kuidas kombineerisin käekella kampsuniga, kuid ka peoriietusega sobib see imeliselt. 

Daniel Wellingtoni tootevalikuga saad tutvuda lähemalt aadressil www.danielwellington.com ja ostu sooritamisel kasuta kindlasti koodi "SINCERELY", sest see annab Sulle 15% allahindlust kogu ostult ja lisaks ka tasuta transpordi.

Imeilusat nädala jätku! ♥

//Daniel Wellington never stops surprising us! Again, they have released their new watch and this time it's a stylish watch in black mesh with silver or rose gold details - Classic Petite Ashfield. Again, I chose the rose gold one. :)

I don't leave home without a watch and I like it when my watch pairs well with my outfit. Lately all I want to wear, is a classic black and white and Ashfield pairs so well with my new style. You can see how I paired the watch with a knit, but it also looks very good with formal attire. 

You can check out those beautiful Daniel Wellington watches on www.danielwellington.com and don't forget to use my code "SINCERELY" to get 15% discount and free worldwide delivery.

Wish you a lovely week! ♥


*In friendly collaboration with Daniel Wellington


Follow me on:

2 kommentaari