CASUAL DAY

Jeans and boots from ZARA // bag Michael Kors // purse Malene Birger // sweater from Ivyrevel Taaskord kampsunis. Kui oleksin teadnud...

Jeans and boots from ZARA // bag Michael Kors // purse Malene Birger // sweater from Ivyrevel

Taaskord kampsunis. Kui oleksin teadnud, et meil Eviga keset päeva samal ajal vaba hetk tekib ja on võimalust pildistamiseks, oleksin ehk pannud selga midagi muud ja võib-olla isegi juustega midagi põnevamat teinud. Aga just sellisena ma neljapäeval koolis olin ja mis seal ikka! Lähen vooluga kaasa.

Mu elus toimub hetkel nii palju, et ma ei jõua enam järge pidada. Segased ajad. Tunnen, et see sügis on ekstra stressirohke ja olukorra teeb veel raskemaks asjaolu, et päevad on koolis sel semestril väga pikad. Üritan hakkama saada. Tahan siiski teha kõike ja ühestki kohustusest loobuda ei raatsi. I can do this!

Kuidas Sul läheb?

//In my sweater again. If I would have known me and Evi both have some spare time to shoot in the middle of the day, I would have worn something else and maybe even done something with my hair. But this is how I looked on Thursday 
at school and what the heck! Just go with the flow.


My life is so chaotic right now that it's difficult to keep track. Tough times. I feel this fall is extra stressful and even more because school days are long. I'll try to manage. Still, I want to do it all and don't feel like giving up anything. I can do this! 

How are you doing?

// Photos captured by @schultsevi, edit by me //

4 kommentaari

 1. Appi, sama. Palju stressi ja pahurust, sest käin täiskohaga tööl ja lisaks õhtuti koolis... +koolitööd on meeletult. Samas olen väga püüdlik ja ei saa asju poolikult ka teha. :( Aga eks tuleb hakkama saada ja hetkel nt elan jõulude nimel, sest siis saan lõpuks puhata. Ole tubli! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi! Ole Sina ka tugev! Mulle ka jõulud väga meeldivad, kuigi see on ka üks väga kiire periood minu jaoks töö tõttu. Aga siiski on mingil määral see teistmoodi, kui praegu. Jaanuar on mõnus vaikne ja seda ei jõua ära oodata. Loodetavasti saan siis ka ühe lühikese ja meeldejääva Peterburi reisi ette võtta :)

   Kustuta
 2. Casual, aga ikka effortlessly beautiful :)

  VastaKustuta