FOR A GOOD CAUSE ❥

This photo of me by Meisi Volt ❥   #LINDEXPINK   ❥ Sügiis!! Nüüd võib seda kõva häälega välja öelda lausa mitmel põhjusel/ettekäändel...

This photo of me by Meisi Volt
❥  #LINDEXPINK   ❥
Sügiis!! Nüüd võib seda kõva häälega välja öelda lausa mitmel põhjusel/ettekäändel.. esiteks, on oktoober, teiseks kalendrisügis algas juba rohkem kui nädal tagasi ja kolmandaks.. sügis annab endast märku nii looduses kui ka poodides uute sügiskollektsioonide näol. Mõnusad sügavad värvid, luksuslikud mustrid ja kangad on meid ümbritsemas. See tuletab ühtlasi meelde, et varsti on oodata esimest lund! Ma ei ole veel tegelikult selleks päris valmis, sest vaja oleks soetada mõned asjad talveks. Veidi pikem on ostunimekiri ka Martinil. Õnneks veel aega on, sest varasügis on meid õnnistanud soojade ilmadega. 
Siin aga mõned nopped Lindexi värskest PINK kollektsioonist, mis peaks tuleval nädalal ka poodidesse jõudma. Kollektsiooni esitlus toimus hotellis Telegraaf, Alexander Graham Belli sviidis. Interjöör oli imeline! Erinevates tubades olid esitletud PINK kollektsiooni kaunid loungewear'i esemed, mis valmistatud kašmiirist, Mulberry siidist ja velvetist. Kollektsioon koosneb 18-st esemest ja 10% selle kollektsiooni müügitulust läheb rinnavähiuuringute toetuseks. Lisaks kuulub kollektsiooni ka kuldne roosa kiviga käekett, mille müügitulu annetatakse samuti rinnavähi uuringuteks. Kaunid esemed ülla eesmärgi nimel! Aitäh, Lindex! ❥
Lindexi kollektsioonil on ka veidi teine tagamõte ja selleks on teavitustöö. Tahan siinkohal Teid kõiki julgustada oma tervise eest hoolt kandma ja muret tundma. Kontrollige oma keha või laske arstil seda teha. Vähk hiilib ligi tasapisi ja sageli saadakse oma diagnoosist teada liiga hilja. Vahet pole, kui vana või noor Sa oled, kui hästi Sa ennast tunned või missugune on Sinu majanduslik seis. Sinu tervis on kõige väärtuslikum vara! Palun tegutse enne, kui on liiga hilja. 

Eestis kutsutakse 2017. aastal rinnavähi sõeluuringule 1955, 1957, 1959, 1961, 1963, 1965 ja 1967 aastal sündinud ravikindlustatud naised. 

See ei puuduta küll rinnavähki, aga sõeluuringuid tehakse veelgi, 2017 aastal kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule 30-55 aastased ravikindlustatud naised, sünniaastatega 1962, 1967, 1972, 1977, 1982 ja 1987. Lisaks, saab ennast kontrollida ka naistearsti juures. Emakakaela vähk on ennetatav - esimene asi, mida saad enda kontrollimiseks teha, on naistearsti juures PAP test. 

Kaldusin nüüd Lindexist veidi kõrvale, aga tundsin, et tahan need asjad siin ära mainida.

PINK kollektsioonist oma lemmikuid on väga raske välja tuua. Kõik esemed on praktilised, kvaliteetsed, täpselt minu masti värvides ja lihtsate ajatute lõigetega nagu mulle viimasel ajal meeldib. Kuna öösärki mul hetkel ei ole, silmasin kohapeal kõige rohkem punakaspruuni siidist öökomplekti, mille ülemine osa sobib ideaalselt ka pintsaku alla ja kašmiirist kampsunit käisin ka mitu korda silitamas, sest üks pehme ja kvaliteetne kampsun on ka selle talve ostunimekirjas. Ma usun, et igaüks, kes otsib endale midagi kaunist ja vastupidavat, selle endale antud kollektsioonist leiab.

Millised on Teie lemmikud?

0 kommentaari