WE ARE MOVING TO TALLINN!

Ärge nüüd ära ehmatage, aga... me kolime Tallinnasse! Kuna elu tiirleb ikka rohkem linna ümber, siis otsustasime riskida ja pealinlas...


Ärge nüüd ära ehmatage, aga... me kolime Tallinnasse! Kuna elu tiirleb ikka rohkem linna ümber, siis otsustasime riskida ja pealinlase elu proovida. Elutempo on hetkel nii kiire, et meil ei ole muud varianti. Juhuks kui mõttes küsite, siis vastus on JAH! Meile meie praegune kodu väga meeldib, aga meile hakkab järgmine kodu ka kindlasti väga-väga meeldima! ;) Uus korter on hetkel üpris tühi ja vajab kindlasti kodutunde tekitamiseks meie poolt natuke loomingulisust, oleme väga põnevil! Meie käed on sügelenud juba eelmise aasta sügisest saati! 

Kirjutan asjast kindlasti lähemalt, kui selleks mahti saan. Seniks võite kõik oma küsimused siia alla kirjutada, millele üritan vastata järgmises postituses. 

Kuna koolis on hetkel väga kiire periood ja kolimine võtab samuti aega, olen blogist veidikeseks ajaks eemal. Järgmine postitus jõuab Teieni juba uuest asukohast ja ehk jagan siis juba ka pilte. Seniks, natuke sisustusinspiratsiooni üleval oleva kollaaži näol (pildid on pärit weheartit.com lehelt) ja kindlasti hoidke silma peal Instagrami kontodel @korter43 ja @sincerelybitter, sealt ma ära ei kao.

//Don´t freak out, but.. we are moving to Tallinn! Since we spend most of the time there anyway, we decided to take the risk and try city life for the first time. Our life pace is so fast atm that we don´t have another choice. In case you were wondering... YES, we like our current home very much, but we are sure we will like our new home too! ;) Our new apartment is pretty empty and definitely, needs some creativity to make it cozier, but we are excited! Our hands have been itching since last fall!

I will tell you more when I have the time, but until then you can write all your questions down below. I will answer them in the next post.

Since school is crazy right now and moving takes a little bit of time, I will be away from my blog for a while. Next post will be from our new location and maybe I will show you some pictures too. Until then, a little bit of interior inspiration for you (pictures from weheartit.com) and keep an eye on my Instagram accounts @korter43 and @sincerelybitter since I still will be active there! 


Follow me on:

2 kommentaari

 1. Need inspiratsioonipildid on väga meie masti, seega jään suure huviga uuest kodust pilte ja postitusi ootama. :) Loodetavasti saame oma kodu kujundamiseks häid mõtteid juurde.

  VastaKustuta
 2. Väga meeldib teie kodu ja kindlasti tuleb ka uus väga äge!

  Kelle interjööriblogisid jälgid, kust lisaks blogidele veel inspiratsiooni saad? (Kui Pinterest või Weheartit, siis kas Sul on ka oma kasutaja?)
  Kuidas leiad vastavale stiilile sobivad tooted lõpuks poest üles?
  Millised on põhireeglid, mida sisustamisel järgid?
  Ehk on meeles, kust on pärit teie praegune põrand? See tumedam puit on ilus, aga neid on nii palju erinevaid.

  Oleme samuti sisustamas oma kodu ja mulle nii meeldib Sinu stiil, seega nõuanded oleksid väga oodatud :)

  Tänudega!

  VastaKustuta