FAB SKIN JET SET // GIVEAWAY

Ühel õhtul ma ei leidnud kastide tohuvabohust näohoolduse asju üles, leidsin aga selle sama Madara Fab Skin Jet Set reisikit'i. Sai...


Ühel õhtul ma ei leidnud kastide tohuvabohust näohoolduse asju üles, leidsin aga selle sama Madara Fab Skin Jet Set reisikit'i. Sain komplekti viimaselt Polhem PR ürituselt kingikotiga ja pärast kolimist unustasin selle sootuks. Pean ütlema, et see on tõeline päästeingel, sest kotis on kõik vajalik näohoolduseks olemas! Ole sa mees või naine, kui Sul on tundlik nahk, mis vajab puhastust, niisutust ja stressileevendust (näiteks lennukis, pärast stressirohket perioodi või selle ajal jne), siis tahad neid tooteid kindlasti proovida!


Oma näohoolduses alustasin näokoorijast-pesuvahust (Exfoliating Oil-to-Milk Scrub, 12,5ml, täissuuruses toode SIIN), mis niisutamata nahale kandes eemaldas õrnalt, kuid tõhusalt meigi ja surnud naharakud ja veega kokku puutudes muutus kergelt piimjaks ning mis puhastas näo mustusest. Tegemist on õlise tootega, kuid see tuleb veega nii kergelt maha ja niisutab nahka samal ajal. Surnud naharakkude eemaldamine näohoolduse alguses on vajalik samm, sest siis pääsevad ka ülejäänud tooted pindmisest kihist sügavamale ;). Kui vett ei ole parasjagu käepärast, siis saab nägu puhastada hoopis mitsellaarveega (selles komplektis on 50ml pudel, täissuuruses toode on saadaval SIIN). Oma õhtust nähooldust jätkasin SOS niisutava näomaskiga (SOS HYDRA MASK "MOISTURE+RADIANCE", 12,5ml ja täissuuruses toode on SIIN), mis rahustas ja niisutas minu stressis nahka (teeb imesid!). Pärast seda kandsin nahale SOS Hydra Recharge näokreemi (20ml, täissuuruses toode SIIN), mis sisaldab hüaluroonhapet, vitamiin C-d jpm. Kiidan kogu komplekti väga, sest kui tavaliselt pärast näohooldust pean kandma nahale veel niisutavat õli, et nägu ei kisuks, siis nüüd pärast seda viimast etappi tundsin, et rohkem ei olegi midagi vaja lisada. Siiski, silmad-silmad.. neid ei saanud jätta hooleta, kui komplektis on veel olemas Smart Antioxidants Anti-Fatigue Eye Rescue silmakreem! See on ainuke toode, mis selles komplektis on täissuuruses pakendis (15ml). Kaitseb õrna silmaümbruse nahka enneaegse vananemise eest (eraldi osta saab SIIT). Muide, arvan, et väärib mainimist, et kogu komplekti hind on 35€, aga silmakreemi hind eraldi ostes 31€. Kumma Teie ostaksite? ;)

Pean ausalt ütlema, et alguses plaanisin kinkekomplekti Teile välja loosida, sest mul on hetkel piisavalt tooteid endal ja tean, et see kit pakuks võitjale palju rõõmu! Aga kui see kriisimoment ühel õhtul tekkis, siis andsin alla. Nõrk mina. Samas ma ei kahetse üldse, sest ainult neid tooteid oma näonahal nüüd hetkel kasutangi. ÕNNEKS-ÕNNEKS, sain teise komplekti veel, nii et nüüd on see moment käes! Instagramis on KINGILOOS!

✔️  Osalemiseks jälgi mind Instagramis
✔️  Pane SELLELE postitusele ♡ ja kommenteeri pildi all, milliseid postitusi Sulle minu blogist kõige rohkem meeldib lugeda
✔️  Tagi sama pildi alla 2 oma sõpra, kes reisivad palju ja vajaksid seda KIT-i

Võitja teen teatavaks 12. novembril, isadepäeval!


Follow me on:

0 kommentaari