Polhem PR SS2018

Kevad on varsti käes, seega on täpselt paras aeg jagada Teiega Polhem PR pressipäeval blogijatele, ajakirjanikele ning moegurudele tutvus...Kevad on varsti käes, seega on täpselt paras aeg jagada Teiega Polhem PR pressipäeval blogijatele, ajakirjanikele ning moegurudele tutvustatud kevadisi moe-, ilu- ning sisustusuudiseid.

Moevaldkonnast olid esindatud erinevad põnevad brändid nagu River Island, Linette, Save My Bag Itaaliast ning Stockmanni naistemaailmast Trussardi, Victoria Victoria Beckham, Rue de Femme, Andiata, Coach, Guess jne. River Island'i väljapanekust leidsin nii mõndagi, mida enda seljas ette kujutaksin. Suvine valge off-shoulder kleit, mis eest veidi lühem ja natuke jalgu näitab, on lühikese naisterahva unistus! Ja muidugi tweed kangast pintsak, klassikaline ning ajatu iludus ♥.


Suureks üllatuseks oli seekord esindatud ka Craftory oma imeilusa pilvehalli kollektsiooniga, kirsiks tordil uued tooted nagu Pisi Pisku vol 2 ja Model Tote, mis nüüd äsja ka Craftory e-poodidesse jõudis!

Ilutooteid tutvustasid London Labs, Dior, It'S SKIN, LUSH ning Oriflame.Oriflame'i poolt oli meile korraldatud ka väga põhjalik näonaha test, mille tulemused olid minu jaoks küllaltki huvitavad! Olin kindel, et mul on tundlik nahk, aga selle testi tulemusel selgus, et vastupidi.Dior'i tooteid ma isiklikult kunagi proovinud ei ole, aga palju head räägiti Capture Youth seerumitest ning suurt tähelepanu pälvisid ka huvitavad väikesed kuldsed aplikaatorid/rollerid, mis silmaümbrusele kreeme või seerumeid kanda aitavad.

London Labs on peanahahooldusele keskendunud bränd, mis minus keskmisest veidi rohkem elevust tekitab. Märkasin seda turul juba eelmisel aastal ja plaksutan käsi, et bränd nüüd ka Eestis saadaval on! Peanaha maskid (koorivad ja hapetega) tunduvad lihtsalt nii-nii ahvatlevad. Ainus asi, mis mind veidi ehmatas ja mis on ühtlasi ka takistanud nende maske ostmast, on hind. ~35€ üks annus... :(


See padi! ♥ Nagu ikka, on Polhemi pressipäevadel nurgake ka kodusisustuse huvilistele ja seekord üllatas värskete värvide ja mustritega CASA Stockmann ning Villa Stockmann. Nagu näha, siis roosa värv sisustusest ei ole kuhugi kadumas ja rõõmustab meid ka sel kevadel.

Join with my friends:

2 kommentaari