VEGAN SEMLOR

Olen alati armastanud küpsetada, aga elutempo on kuidagi nii kiireks läinud, et avastan ennast pigem valmistamas midagi lihtsat ja kiire...Olen alati armastanud küpsetada, aga elutempo on kuidagi nii kiireks läinud, et avastan ennast pigem valmistamas midagi lihtsat ja kiiresti valmivat. Isegi minu pärmitaignast tehtud kaneelirullid valmivad maksimum tunni ajaga. Nüüd, taimetoidu eelistajana küpsetan veel vähem, sest uute retseptide selgeks õppimine on midagi, mida praegu kooli kõrvalt teha ei viitsi (ei jõua) ja seepärast teeb meele eriti rõõmsaks, kui avastan maitsvate vegan-elamuste pakkujaid. 


Selle postituse kangelase avastasin kogemata, kui jutt läks Facebookis taimsete pulmatortide tegijatele. Mõtlesin, et ahah.. ehk läheb kunagi vaja (unistada ikka võib), ja vaatasin kõik soovitused kerge skeptisismiga üle. Silma jäi Cakery.ee, sest need tordid olid lihtsalt nii võrratu väljanägemisega! Võiks öelda isegi, et tortide kõrgmood. Ja sirvides Cakery by Chef Sentjurin'i Facebooki lehte, avastasin eelmise aasta vastlakuklid... hetke pärast oli kalendris märge kirjas.


Tellimusel käisime järgi kahel korral, sest esimesel päeval ajasin kuupäevad sassi. Ju siis oli isu kuklite järele nii suur, et ei suutnud kauem enam oodata :). Nüüd täna, õigel päeval, seadsin sammud aadressile J. Kunderi 36, mis on meie kodust kõigest 5 minuti jalutuskäigu kaugusel. Uksest sisenedes tervitas joovastav lõhn ning kuklid andis üle punaste huultega imeilus Sandra isiklikult. 

Sandra Sentjurini lähenemine kondiitritoodetele on märkimisväärne ning väga inspireeriv. Tema jaoks on oluline kõrge kvaliteediga toorained ning see, et ükski loom ei peaks kannatama selle pärast, et meie luksuslikke maiustusi süüa soovime. ♥Täna sööme vastlakukleid (kardemoniga sai, pistaatsia-mandli frangipane, vaarikamoos ja vahukoor), mis kõhtu valutama ei pane, kellelegi liiga ei tee ning viivad lausa keele alla! ...Mmmm!

Milliseid vegansõbralikke aardeid Teie teate? 


Join with my friends:

2 kommentaari