DANIEL WELLINGTON

Üks tore koostöö taaskord Daniel Wellingtoniga ♥. Varem arvasin, et mobiiltelefonil olevast digitaalsest kellast on enam kui küll, nüü...


Üks tore koostöö taaskord Daniel Wellingtoniga ♥. Varem arvasin, et mobiiltelefonil olevast digitaalsest kellast on enam kui küll, nüüd olen sada protsenti ümber häälestatud ja arvan, et käekell on hädavajalik aksessuaar. See on praktiline (näitab aega), lisab killuke stiili Sinu riietusele, tõmbab tähelepanu ja mis peamine, näitab, et pead ajast lugu. Seega pole mingi ime, et mul kellasid rohkem kui üks on. Daniel Wellingtonil on õnneks rihmade vahetamine nii mugavaks tehtud, et mitu erinevat look'i saab saavutada sama kellaga. Ja just praegu kuni 24. aprillini on neil käimas kampaania, mille raames saab käekella ostuga kaasa tasuta kellarihma. 

Mulle meeldib DW minimalistlik stiil ja et valikusse on lisandunud ka pisemaid 28mm sihverplaadiga käekellasid. Piltidel ongi näha just 28mm käekella. 

Daniel Wellingtoni tootevalikuga saad tutvuda lähemalt aadressil www.danielwellington.com ja ostu sooritamisel kasuta kindlasti koodi "SINCERELYBITTER", sest see annab Sulle lisaks 15% allahindlust kogu ostult ja lisaks ka tasuta transpordi.

Imeilusat nädalavahetust! ♥


//Another lovely collaboration with Daniel Wellington ♥. I used to think that the numbers on my phone's screen are enough, but now I'm totally converted and think that a watch is a necessity. It's practical (duh), adds a bit of style to your looks, drives attention and what is most important, it shows how you value time. So no wonder I have several watches now. To our fortune, Daniel Wellington has made changing straps so easy so we can effortlessly achieve different looks with only one watch. And by the way, you can get a free strap with a watch purchase until 24th of April! Don't miss that chance!

I love DW minimalistic style and that they also have 28mm watches now in their selection. So this time I chose the smaller one and now I only need few new straps so I can change them according to my outfit.

You can check out those beautiful Daniel Wellington watches on www.danielwellington.com and don't forget to use my code "SINCERELYBITTER" to get additional 15% discount and free worldwide delivery.

Wish you a lovely weekend! ♥This post is in friendly collaboration with Daniel Wellington

Join with my friends:

0 kommentaari