FLOWERS & DEWDROPS

Nüüd kui suvi on peaaegu ukse ees on aeg hakata kodu kaunistama erinevate lilledega! Sellised lopsakad kimbud on just minu lemmikud j...


Nüüd kui suvi on peaaegu ukse ees on aeg hakata kodu kaunistama erinevate lilledega! Sellised lopsakad kimbud on just minu lemmikud ja olin pehmelt öeldes  l u m m a t u d, kui kuller mulle lilled koos @iittala saadetisega ulatas! #kastehelmi mänglevate mummudega joogiklaasid ja salatikauss on meie kodus aukohal ja just seda vaasi olen ka juba mõnda aega soovinud osta, seega oli õnn pakikest avades seda suurem! 

Erinevate tekstuuridega kimbule annab vaas oma võlu justnagu hommikused kastepiisad murul. Vaas on täpset õiget mõõtu ja paraja proportsiooniga, et hoida ükskõik, milliseid lilli!

//Summer is just around the corner and it's time to decorate your home with flowers! I love beautiful bouquets like these and I'm being modest when saying I was overwhelmed when currier handed me this delivery from @iittala! #kastehelmi drinking glasses and a salad bowl have a special place in our home and just the exact same vase I've been wanted to buy to grow our Iittala "family". So you can imagine how happy I was opening the package. 

Vase gives its own touch to the bouquet with its dewdrops. It is also the perfect size and has right proportions to hold any garden blooms you might get your hands on this summer! 


Beautiful interior and fresh flowers make my soul happy!

Join with my friends:

0 kommentaari