SHE'S BACK!

Ma ei oskagi kuidagi hästi sõnadesse panna seda, mida hetkel tunnen. Lühidalt öeldes.. hea meel on olla tagasi! Pole mingi üllatus, et ...


Ma ei oskagi kuidagi hästi sõnadesse panna seda, mida hetkel tunnen. Lühidalt öeldes.. hea meel on olla tagasi! Pole mingi üllatus, et täna on blogimisest saanud harva esinev nähtus ja olen selles ka ise süüdi. Ma küll ei plaaninud nii, aga võtsin aega mõtlemiseks, kas tahan blogimisega jätkata või jätkan vaid sotsiaalmeediaga. Või loobun üldse sellest kõigest.. Siiski, ma armastan blogimist kui kanalit enda mõtete, ideede ja tegemiste jagamiseks. Nii, et ma ei kao kuhugi! 

Jõudsin järeldusele, et Instagram ei asenda mulle kunagi blogi. Hästi kirjutatud blogipostitus ei ole selline "kiire ja lihtne" asi, vaid midagi sügavamat ja tähendusrikkamat ja seda ei "swipe'i lihtsalt eest ära". Blogid ja sotsiaalmeedia on selles mõttes sarnased, et võimaldavad mõlemad inimestel jagada oma mõtteid ja inspireerida ilusate fotodega või huvitava sisuga, kuid sotsiaalmeedias toimub kõik väga kiiresti. Seal ei ole aega, et kogu seda tohutut informatsiooni hulka läbi töödelda. Mina eelistan kvaliteeti kvantiteedile, loodan, et teie ka?

//I have no words to describe how I feel right now. Short version.. I'm excited to be back! It is no surprise that blogging is becoming less and less frequent and I'm guilty too. So without intent, I took some time to think if blogging is something I want to continue with or should I keep on doing only social media. Or should I quit... But I love blogging as an outlet for everything I'm fascinated and passioned about so I'm not going anywhere!

What I realized, Instagram will never replace a blog for me. A well-written blog post is not "quick and easy", but something that has more depth and meaning to it and it's not something that you can "swipe away to see the next". Blogging and social media both allow people to share their thoughts and inspire with good photos or engaging content. But on social media, everything happens so fast and you don't have time to process what's out there. I prefer creating quality over quantity, hope you do too?


Et järgmise postitusega juba jätkata asjalikematel teemadel, siis kiire ülevaade sellest, mis vahepeal toimunud on:

- Lõpetasin oma neljanda semestri TTÜs. 2 veel jäänud!
- Kolisime suveks minu lapsepõlvekoju ja elame õe ja ta elukaaslasega. Tegime toas remonti, kus hetkel viibime, ja ilmselt olete ka näinud paari pilti sotsiaalmeedias meie helerohelise seinaga. Mu õde vihkab rohelist värvi ja kui välja kolime, saab ta seina endale meelepärases toonis üle värvida. 
- Otsime üürikorterit Tallinna. Ei jõua ära oodata, millal jälle kolida saab! LOL
- Sain tööle turundusvaldkonnas ja alustan järgmine kuu. See töökoht on EVERYTHING! Can't wait to start working!

//
Also, here's a quick update on what has happened:

- I finished my fourth semester at TTÜ. 2 more to go!
- I moved to my childhood home for a couple of months, we renovated a room for us to stay in and you've probably seen a couple of posts with our light green wall. My sister hates green so she can paint it after we move out. 
- Now, we're searching for a rental in the city. Can't wait to move again! LOL
- I got a job in marketing, starting next month. And this job is everything! Can't wait to start working!

Kahju, et blogimise graafikusse (kas saakski nimetada seda graafikuks?) on tekkinud selline auk ja mõtete selgeks saamine mul nii kaua aega võttis. Kui ma juba graafikut mainisin, tahan teilt küsida, kas peaksin postitama regulaarselt teatud nädalapäevadel või eelistate, et blogin siis, kui tuju tuleb? Palju on vahepeal muutunud ja teil on ilmselt ka uued huvid, nii et öelge julgelt, mida soovite lugeda või millest pilte näha?! Pean teie soove meeles! :)

//I'm sad that there has been such a huge gap in my post schedule (or my non-schedule) and that it took me so long to realize why I do all this. Talking about the schedule... do you think I should keep one or I should blog when I feel like it? A lot has changed and you probably have new interests too, so tell me, what do you want to read about or see pictures of?! I'll keep your wishes in mind when creating new content :)

2 kommentaari

  1. graafikut oluliseks ei pea, lihtsalt eks ikka ootan su postitusi! palun neid veel ja veel :)

    VastaKustuta